AURI MIH MAGAZIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, înmatriculată la 23 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AURI MIH MAGAZIN S.R.L.
- CUI
- 45697456
- Nr. înmatriculare
- J2022000106210
- EUID
- ROONRC.J2022000106210
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- NARCISELOR, nr. 25, Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița
- Localitate
- Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița
- Cod poștal
- 925200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRONOIU CHIRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 314 din 534 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Ialomița, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 2.426 din 4.985 în tot județul, și locul 2.023 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290.269 lei | -23.834 lei | 1 | 79.955 lei | 79.075 lei | 880 lei |
| 2024 | 319.996 lei | -25.734 lei | 1 | 97.541 lei | 73.855 lei | 24.714 lei |
| 2023 | 294.982 lei | 18.795 lei | 1 | 93.980 lei | 43.532 lei | 50.448 lei |
| 2022 | 239.450 lei | 30.653 lei | 1 | 79.108 lei | 47.455 lei | 31.653 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.269 lei
- Venituri totale
- 296.275 lei
- Cheltuieli totale
- 317.295 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.020 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.834 lei
- Active imobilizate
- 16.643 lei
- Active circulante
- 63.312 lei
- Stocuri
- 48.552 lei
- Creanțe
- 12.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.815 lei
- Datorii
- 79.075 lei
- Capitaluri
- 880 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 319.996 lei
- Venituri totale
- 324.498 lei
- Cheltuieli totale
- 345.451 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.953 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.734 lei
- Active imobilizate
- 20.106 lei
- Active circulante
- 77.435 lei
- Stocuri
- 64.889 lei
- Creanțe
- 4.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.476 lei
- Datorii
- 73.855 lei
- Capitaluri
- 24.714 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.982 lei
- Venituri totale
- 295.283 lei
- Cheltuieli totale
- 273.978 lei
- Profit brut
- 21.305 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.795 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.980 lei
- Stocuri
- 67.431 lei
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.355 lei
- Datorii
- 43.532 lei
- Capitaluri
- 50.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 9601 · Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului