AURA VOLT ENERGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 25 noiembrie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- AURA VOLT ENERGY S.R.L.
- CUI
- 15935068
- Nr. înmatriculare
- J2003015853405
- EUID
- ROONRC.J2003015853405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 noiembrie 2003
Sediu social
- Adresă
- Calea Călărasilor, nr. 307, bl. 68, sc. 1, et. 4, ap. 20, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 25 nov)
- Inactiv fiscal
- da (din 12 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- SUSPENDARE ACTIVITATE din data 13.07.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEFTER MARIA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 955 din 1.312 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4321, municipiul București, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 86.536 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133.265 lei | -35.864 lei | 1 | 369 lei | 64.247 lei | -63.878 lei |
| 2024 | 371.075 lei | -7.547 lei | 1 | 10.447 lei | 38.461 lei | -28.014 lei |
| 2023 | — | -5.560 lei | 1 | 1.340 lei | 21.807 lei | -20.467 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 253 lei | 15.160 lei | -14.907 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 48.318 lei | 63.225 lei | -14.907 lei |
| 2010 | — | -337 lei | — | 48.318 lei | 63.225 lei | -14.907 lei |
| 2009 | — | -4.037 lei | 1 | 49.205 lei | 63.775 lei | -14.570 lei |
| 2008 | 5.578 lei | -6.034 lei | 1 | 52.729 lei | 63.262 lei | -10.533 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.265 lei
- Venituri totale
- 133.265 lei
- Cheltuieli totale
- 169.129 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.864 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.864 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 369 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 232 lei
- Datorii
- 64.247 lei
- Capitaluri
- -63.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 371.075 lei
- Venituri totale
- 371.075 lei
- Cheltuieli totale
- 375.107 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.032 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.547 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.447 lei
- Datorii
- 38.461 lei
- Capitaluri
- -28.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.560 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.560 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.560 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.340 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.306 lei
- Datorii
- 21.807 lei
- Capitaluri
- -20.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.160 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.318 lei
- Stocuri
- 29.794 lei
- Creanțe
- 17.670 lei
- Casa și conturi la bănci
- 854 lei
- Datorii
- 63.225 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 337 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 337 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 337 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.318 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 854 lei
- Datorii
- 63.225 lei
- Capitaluri
- -14.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3 lei
- Cheltuieli totale
- 2.572 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 2.569 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.037 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.205 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.741 lei
- Datorii
- 63.775 lei
- Capitaluri
- -14.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.578 lei
- Venituri totale
- 5.601 lei
- Cheltuieli totale
- 11.493 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.892 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 6.034 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.729 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.297 lei
- Datorii
- 63.262 lei
- Capitaluri
- -10.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (8)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA