ATU NOVO GAMES SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 4 februarie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- ATU NOVO GAMES SRL
- CUI
- 31179349
- Nr. înmatriculare
- J2013000126032
- EUID
- ROONRC.J2013000126032
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 februarie 2013
Sediu social
- Adresă
- I.C. BRĂTIANU, bl. D1, et. PARTER, MAGAZIN BRĂTIANU 01, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Contact
- Telefon
- 0723 733 333
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 11 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.02.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢĂNDĂRICĂ ANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9200, județul Argeș. Locul 768 din 20.151 în tot județul, și locul 3.960 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.297.004 lei | 2.933.794 lei | 3 | 25.467.003 lei | 2.138.691 lei | 23.419.537 lei |
| 2024 | 13.475.174 lei | 3.063.059 lei | 3 | 30.942.548 lei | 3.180.559 lei | 27.861.485 lei |
| 2023 | 13.084.158 lei | 5.333.170 lei | 4 | 32.053.221 lei | 669.042 lei | 31.474.890 lei |
| 2022 | 15.460.698 lei | 6.886.523 lei | 3 | 32.367.823 lei | 2.856.787 lei | 29.558.033 lei |
| 2021 | 14.931.813 lei | 9.250.306 lei | — | 26.727.325 lei | 3.982.132 lei | 22.745.193 lei |
| 2020 | 6.319.105 lei | 1.040.711 lei | 5 | 16.233.492 lei | 1.685.973 lei | 14.547.519 lei |
| 2019 | 14.996.337 lei | 561.452 lei | 59 | 14.918.636 lei | 1.409.949 lei | 13.508.687 lei |
| 2018 | 30.703.882 lei | 7.532.836 lei | 107 | 15.472.799 lei | 1.830.525 lei | 13.665.674 lei |
| 2017 | 24.685.004 lei | 8.111.930 lei | — | 17.934.145 lei | 2.661.834 lei | 15.272.311 lei |
| 2016 | 96.722.867 lei | 5.187.372 lei | 54 | 11.011.280 lei | 1.875.115 lei | 9.494.483 lei |
| 2015 | 7.858.493 lei | 4.227.323 lei | 19 | 4.950.194 lei | 1.058.340 lei | 4.670.111 lei |
| 2014 | 2.002.142 lei | 336.995 lei | 10 | 2.845.991 lei | 2.406.756 lei | 442.788 lei |
| 2013 | 1.270.573 lei | 55.793 lei | 12 | 2.520.910 lei | 2.415.117 lei | 105.793 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.297.004 lei
- Venituri totale
- 9.903.981 lei
- Cheltuieli totale
- 6.836.517 lei
- Profit brut
- 3.067.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.933.794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.256.243 lei
- Active circulante
- 16.210.760 lei
- Stocuri
- 92.619 lei
- Creanțe
- 7.438.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.680.119 lei
- Datorii
- 2.138.691 lei
- Capitaluri
- 23.419.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.475.174 lei
- Venituri totale
- 14.196.500 lei
- Cheltuieli totale
- 11.001.776 lei
- Profit brut
- 3.194.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.063.059 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.128.876 lei
- Active circulante
- 19.813.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.843.512 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.970.160 lei
- Datorii
- 3.180.559 lei
- Capitaluri
- 27.861.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.084.158 lei
- Venituri totale
- 13.150.738 lei
- Cheltuieli totale
- 7.236.040 lei
- Profit brut
- 5.914.698 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.333.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.113.092 lei
- Active circulante
- 19.940.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.121.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.818.916 lei
- Datorii
- 669.042 lei
- Capitaluri
- 31.474.890 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.460.698 lei
- Venituri totale
- 15.597.227 lei
- Cheltuieli totale
- 8.050.774 lei
- Profit brut
- 7.546.453 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.886.523 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.701.891 lei
- Active circulante
- 18.665.932 lei
- Stocuri
- 302.091 lei
- Creanțe
- 15.550.223 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.813.618 lei
- Datorii
- 2.856.787 lei
- Capitaluri
- 29.558.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.931.813 lei
- Venituri totale
- 15.479.134 lei
- Cheltuieli totale
- 5.964.013 lei
- Profit brut
- 9.515.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.250.306 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.306.190 lei
- Active circulante
- 13.421.135 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.506.834 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.914.301 lei
- Datorii
- 3.982.132 lei
- Capitaluri
- 22.745.193 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.319.105 lei
- Venituri totale
- 6.366.082 lei
- Cheltuieli totale
- 5.263.263 lei
- Profit brut
- 1.102.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.040.711 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.026.535 lei
- Active circulante
- 8.206.957 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.912.179 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.294.778 lei
- Datorii
- 1.685.973 lei
- Capitaluri
- 14.547.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.996.337 lei
- Venituri totale
- 15.276.664 lei
- Cheltuieli totale
- 14.587.200 lei
- Profit brut
- 689.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 561.452 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.263.556 lei
- Active circulante
- 6.655.080 lei
- Stocuri
- -1.218 lei
- Creanțe
- 4.860.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.795.591 lei
- Datorii
- 1.409.949 lei
- Capitaluri
- 13.508.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 59
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.703.882 lei
- Venituri totale
- 31.085.358 lei
- Cheltuieli totale
- 21.815.829 lei
- Profit brut
- 9.269.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.532.836 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.621.121 lei
- Active circulante
- 5.851.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 544.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.307.574 lei
- Datorii
- 1.830.525 lei
- Capitaluri
- 13.665.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 107
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.685.004 lei
- Venituri totale
- 24.873.259 lei
- Cheltuieli totale
- 15.803.462 lei
- Profit brut
- 9.069.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.111.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.203.439 lei
- Active circulante
- 7.730.706 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 931.489 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.799.217 lei
- Datorii
- 2.661.834 lei
- Capitaluri
- 15.272.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 96.722.867 lei
- Venituri totale
- 96.863.359 lei
- Cheltuieli totale
- 91.491.613 lei
- Profit brut
- 5.371.746 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.187.372 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.351.740 lei
- Active circulante
- 3.659.540 lei
- Stocuri
- 412 lei
- Creanțe
- 423.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.235.511 lei
- Datorii
- 1.875.115 lei
- Capitaluri
- 9.494.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 54
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.858.493 lei
- Venituri totale
- 7.890.413 lei
- Cheltuieli totale
- 3.327.213 lei
- Profit brut
- 4.563.200 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.227.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.218.426 lei
- Active circulante
- 731.768 lei
- Stocuri
- 113.223 lei
- Creanțe
- 90.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 528.377 lei
- Datorii
- 1.058.340 lei
- Capitaluri
- 4.670.111 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.002.142 lei
- Venituri totale
- 2.014.515 lei
- Cheltuieli totale
- 1.620.155 lei
- Profit brut
- 394.360 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 336.995 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.540.587 lei
- Active circulante
- 305.404 lei
- Stocuri
- 75.028 lei
- Creanțe
- 166.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.311 lei
- Datorii
- 2.406.756 lei
- Capitaluri
- 442.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.270.573 lei
- Venituri totale
- 1.273.005 lei
- Cheltuieli totale
- 1.200.468 lei
- Profit brut
- 72.537 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.793 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.994.542 lei
- Active circulante
- 526.368 lei
- Stocuri
- 75.028 lei
- Creanțe
- 423.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.240 lei
- Datorii
- 2.415.117 lei
- Capitaluri
- 105.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (2)
2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului