ATELIERUL DE CONTABILITATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 19 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ATELIERUL DE CONTABILITATE S.R.L.
- CUI
- 48976692
- Nr. înmatriculare
- J40/19718/2023
- EUID
- ROONRC.J40/19718/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- OMULUI, nr. 19, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 13315
Contact
- Telefon
- 0737 027 455
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 decembrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VASILACHE ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.172 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 55.456 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343.921 lei | 200.514 lei | 2 | 241.615 lei | 48.905 lei | 200.815 lei |
| 2024 | 292.146 lei | 227.929 lei | 1 | 250.139 lei | 23.684 lei | 228.230 lei |
| 2023 | 94.092 lei | 84.205 lei | 1 | 84.134 lei | 350 lei | 84.455 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 343.921 lei
- Venituri totale
- 343.968 lei
- Cheltuieli totale
- 138.410 lei
- Profit brut
- 205.558 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.514 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.256 lei
- Active circulante
- 231.359 lei
- Stocuri
- 2.020 lei
- Creanțe
- 215.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.605 lei
- Datorii
- 48.905 lei
- Capitaluri
- 200.815 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.146 lei
- Venituri totale
- 305.485 lei
- Cheltuieli totale
- 74.839 lei
- Profit brut
- 230.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 227.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.942 lei
- Active circulante
- 233.197 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 219.711 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.486 lei
- Datorii
- 23.684 lei
- Capitaluri
- 228.230 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.092 lei
- Venituri totale
- 94.092 lei
- Cheltuieli totale
- 8.965 lei
- Profit brut
- 85.127 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.205 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107 lei
- Active circulante
- 84.027 lei
- Stocuri
- 759 lei
- Creanțe
- 26.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.043 lei
- Datorii
- 350 lei
- Capitaluri
- 84.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului