Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ASYMARAL TRANS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, înmatriculată la 16 februarie 2016.

Identitate

Denumire legală
ASYMARAL TRANS S.R.L.
CUI
35656068
Nr. înmatriculare
J31/108/2016
EUID
ROONRC.J31/108/2016
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
16 februarie 2016

Sediu social

Adresă
VALCĂU DE JOS, nr. 3A, CAMERA 1, Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj
Cod poștal
457345

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 14 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 16.02.2016
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SÎRCA ADRIAN — administrator
  • SÎRCA MARIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
750 mii lei02017: fără date2018: 184 mii lei2019: 126 mii lei2020: 254 mii lei2021: 370 mii lei2022: 687 mii lei2023: 750 mii lei2024: 390 mii lei2025: 634 mii lei201720182019202020212022202320242025
Rezultat net
112 mii lei0-1.407 lei2017: -1.407 lei2018: 23 mii lei2019: 20 mii lei2020: 47 mii lei2021: 68 mii lei2022: 86 mii lei2023: 112 mii lei2024: 6 mii lei2025: 108 mii lei201720182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 205 din 562 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Sălaj, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 1.825 din 6.249 în tot județul, și locul 1.341 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 62%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025634.100 lei108.025 lei3369.175 lei260.910 lei108.265 lei
2024390.448 lei5.915 lei2294.259 lei176.038 lei118.221 lei
2023750.130 lei112.062 lei2192.736 lei80.430 lei112.306 lei
2022687.467 lei86.428 lei2205.287 lei118.592 lei86.695 lei
2021369.681 lei68.190 lei2204.134 lei47.867 lei156.267 lei
2020254.281 lei46.538 lei2148.974 lei60.897 lei88.077 lei
2019125.859 lei20.049 lei158.638 lei17.099 lei41.539 lei
2018184.005 lei23.359 lei153.038 lei31.548 lei21.490 lei
2017-1.407 lei23.526 lei25.395 lei-1.869 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
634.100 lei
Venituri totale
648.794 lei
Cheltuieli totale
519.909 lei
Profit brut
128.885 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
108.025 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
140.398 lei
Active circulante
228.777 lei
Stocuri
2.147 lei
Creanțe
211.641 lei
Casa și conturi la bănci
14.989 lei
Datorii
260.910 lei
Capitaluri
108.265 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
390.448 lei
Venituri totale
410.437 lei
Cheltuieli totale
399.514 lei
Profit brut
10.923 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5.915 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
174.684 lei
Active circulante
119.575 lei
Stocuri
7.000 lei
Creanțe
69.016 lei
Casa și conturi la bănci
43.559 lei
Datorii
176.038 lei
Capitaluri
118.221 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
750.130 lei
Venituri totale
750.130 lei
Cheltuieli totale
631.164 lei
Profit brut
118.966 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
112.062 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
76.657 lei
Active circulante
116.079 lei
Stocuri
450 lei
Creanțe
58.529 lei
Casa și conturi la bănci
57.100 lei
Datorii
80.430 lei
Capitaluri
112.306 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
687.467 lei
Venituri totale
687.467 lei
Cheltuieli totale
594.559 lei
Profit brut
92.908 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
86.428 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
85.933 lei
Active circulante
119.354 lei
Stocuri
450 lei
Creanțe
69.806 lei
Casa și conturi la bănci
49.098 lei
Datorii
118.592 lei
Capitaluri
86.695 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
369.681 lei
Venituri totale
370.522 lei
Cheltuieli totale
299.072 lei
Profit brut
71.450 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
68.190 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
14.244 lei
Active circulante
189.890 lei
Stocuri
450 lei
Creanțe
54.536 lei
Casa și conturi la bănci
134.904 lei
Datorii
47.867 lei
Capitaluri
156.267 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
254.281 lei
Venituri totale
254.529 lei
Cheltuieli totale
205.617 lei
Profit brut
48.912 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
46.538 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
12.369 lei
Active circulante
136.605 lei
Stocuri
450 lei
Creanțe
66.431 lei
Casa și conturi la bănci
69.724 lei
Datorii
60.897 lei
Capitaluri
88.077 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
125.859 lei
Venituri totale
127.541 lei
Cheltuieli totale
106.221 lei
Profit brut
21.320 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
20.049 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
16.902 lei
Active circulante
41.736 lei
Stocuri
Creanțe
28.076 lei
Casa și conturi la bănci
13.660 lei
Datorii
17.099 lei
Capitaluri
41.539 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
184.005 lei
Venituri totale
184.818 lei
Cheltuieli totale
159.619 lei
Profit brut
25.199 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
23.359 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
25.110 lei
Active circulante
27.928 lei
Stocuri
Creanțe
24.123 lei
Casa și conturi la bănci
3.805 lei
Datorii
31.548 lei
Capitaluri
21.490 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
1.407 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.407 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.407 lei
Active imobilizate
18.487 lei
Active circulante
5.039 lei
Stocuri
Creanțe
3.599 lei
Casa și conturi la bănci
1.440 lei
Datorii
25.395 lei
Capitaluri
-1.869 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Contracte publice

  • 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 12 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultimele 2 atribuiri

  1. T3 2020Cumpărare directă nr. DA26126324

    Transport piatra sparta din cariera

    5.850 lei · Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) · CPV 60100000-9 · Cumparare directa

  2. T3 2020Cumpărare directă nr. DA26273759

    Transport piatra

    5.850 lei · Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) · CPV 60100000-9 · Cumparare directa

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

  • 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  10. 2016

    • Înmatriculare la registrul comerțului