ASTORIA FINANCING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 3 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ASTORIA FINANCING S.R.L.
- CUI
- 40244314
- Nr. înmatriculare
- J12/5292/2018
- EUID
- ROONRC.J12/5292/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Erich Bergel, nr. 17, ap. 5, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOLHEM MOHAMMAD-BASHAR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 95 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4110, județul Cluj, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 13.235 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 74%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 422.100 lei | 270.215 lei | 1 | 4.822.269 lei | 4.551.754 lei | 270.515 lei |
| 2024 | 1.595.444 lei | 1.160.072 lei | 1 | 7.478.350 lei | 3.486.769 lei | 3.569.481 lei |
| 2023 | 2.471.004 lei | 986.385 lei | 1 | 5.716.261 lei | 3.332.937 lei | 2.409.408 lei |
| 2022 | 72.600 lei | 13.991 lei | 1 | 3.828.239 lei | 2.405.216 lei | 1.423.023 lei |
| 2021 | 1.656.893 lei | 1.019.556 lei | 1 | 2.386.422 lei | 977.389 lei | 1.409.033 lei |
| 2020 | 1.480.996 lei | 404.606 lei | 1 | 1.394.823 lei | 1.005.346 lei | 389.477 lei |
| 2019 | — | -14.511 lei | 1 | 1.555.753 lei | 1.570.883 lei | -15.130 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 422.100 lei
- Venituri totale
- 422.101 lei
- Cheltuieli totale
- 99.636 lei
- Profit brut
- 322.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 270.215 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.496.990 lei
- Active circulante
- 3.325.279 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.322.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.631 lei
- Datorii
- 4.551.754 lei
- Capitaluri
- 270.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.595.444 lei
- Venituri totale
- 1.597.822 lei
- Cheltuieli totale
- 395.034 lei
- Profit brut
- 1.202.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.160.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.545.967 lei
- Active circulante
- 5.932.383 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.925.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.006.694 lei
- Datorii
- 3.486.769 lei
- Capitaluri
- 3.569.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.471.004 lei
- Venituri totale
- 2.471.005 lei
- Cheltuieli totale
- 1.462.380 lei
- Profit brut
- 1.008.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 986.385 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.335 lei
- Active circulante
- 5.713.926 lei
- Stocuri
- 221.394 lei
- Creanțe
- 4.120.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.372.086 lei
- Datorii
- 3.332.937 lei
- Capitaluri
- 2.409.408 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.600 lei
- Venituri totale
- 72.600 lei
- Cheltuieli totale
- 57.992 lei
- Profit brut
- 14.608 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 851.037 lei
- Active circulante
- 2.977.202 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.971.636 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.566 lei
- Datorii
- 2.405.216 lei
- Capitaluri
- 1.423.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.656.893 lei
- Venituri totale
- 2.722.224 lei
- Cheltuieli totale
- 1.675.446 lei
- Profit brut
- 1.046.778 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.019.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 566.286 lei
- Active circulante
- 1.820.136 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.130.597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 689.539 lei
- Datorii
- 977.389 lei
- Capitaluri
- 1.409.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.480.996 lei
- Venituri totale
- 1.480.996 lei
- Cheltuieli totale
- 1.062.038 lei
- Profit brut
- 418.958 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 404.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 338.083 lei
- Active circulante
- 1.056.740 lei
- Stocuri
- 501.148 lei
- Creanțe
- 16.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 539.531 lei
- Datorii
- 1.005.346 lei
- Capitaluri
- 389.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.326 lei
- Cheltuieli totale
- 15.837 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.511 lei
- Active imobilizate
- 612.846 lei
- Active circulante
- 942.907 lei
- Stocuri
- 783.387 lei
- Creanțe
- 146.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.170 lei
- Datorii
- 1.570.883 lei
- Capitaluri
- -15.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului