ASR GOLD INSTAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, înmatriculată la 28 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ASR GOLD INSTAL SRL
- CUI
- 36790644
- Nr. înmatriculare
- J4/1441/2016
- EUID
- ROONRC.J4/1441/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- PREOT EMIL PAVEL, nr. 48, Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău
- Localitate
- Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău
- Cod poștal
- 607270
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 1 feb)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AUR ȘTEFAN-ROMEO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.386 lei | 15.444 lei | — | 59.212 lei | 1.123 lei | 58.089 lei |
| 2023 | 31.161 lei | 19.710 lei | — | 43.333 lei | 688 lei | 42.645 lei |
| 2022 | 29.769 lei | 20.020 lei | — | 150.206 lei | 271 lei | 149.935 lei |
| 2020 | 18.585 lei | 15.818 lei | — | 115.442 lei | 314 lei | 115.128 lei |
| 2019 | 46.226 lei | 35.328 lei | — | 99.624 lei | 314 lei | 99.310 lei |
| 2018 | 73.331 lei | 61.446 lei | — | 64.796 lei | 814 lei | 63.982 lei |
| 2017 | 5.800 lei | 2.336 lei | — | 2.536 lei | 0 lei | 2.536 lei |
| 2016 | — | -25 lei | — | 1.175 lei | 1.000 lei | 175 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.386 lei
- Venituri totale
- 18.386 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 18.386 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.444 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.212 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 59.212 lei
- Datorii
- 1.123 lei
- Capitaluri
- 58.089 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.161 lei
- Venituri totale
- 31.161 lei
- Cheltuieli totale
- 7.696 lei
- Profit brut
- 23.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.710 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.333 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.333 lei
- Datorii
- 688 lei
- Capitaluri
- 42.645 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.769 lei
- Venituri totale
- 29.769 lei
- Cheltuieli totale
- 8.855 lei
- Profit brut
- 20.914 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150.206 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 127.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.206 lei
- Datorii
- 271 lei
- Capitaluri
- 149.935 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.585 lei
- Venituri totale
- 18.585 lei
- Cheltuieli totale
- 2.209 lei
- Profit brut
- 16.376 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 115.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.442 lei
- Datorii
- 314 lei
- Capitaluri
- 115.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.226 lei
- Venituri totale
- 46.226 lei
- Cheltuieli totale
- 9.510 lei
- Profit brut
- 36.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.328 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 99.624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.624 lei
- Datorii
- 314 lei
- Capitaluri
- 99.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.331 lei
- Venituri totale
- 73.331 lei
- Cheltuieli totale
- 9.685 lei
- Profit brut
- 63.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.446 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.796 lei
- Datorii
- 814 lei
- Capitaluri
- 63.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.800 lei
- Venituri totale
- 5.800 lei
- Cheltuieli totale
- 3.464 lei
- Profit brut
- 2.336 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.336 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.536 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.536 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 2.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 25 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25 lei
- Active imobilizate
- 528 lei
- Active circulante
- 647 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 647 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- 175 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului