ASR EXPERT CLEANING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dancu, Comuna Holboca, înmatriculată la 30 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ASR EXPERT CLEANING S.R.L.
- CUI
- 49491890
- Nr. înmatriculare
- J22/321/2024
- EUID
- ROONRC.J22/321/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- DALIEI, nr. 70, bl. A5, sc. A, et. 2, ap. 10, CAMERA 1, Sat Dancu, Comuna Holboca, Iași
- Localitate
- Sat Dancu, Comuna Holboca, Iași
- Cod poștal
- 707252
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COTEŢ ALEXANDRA — administrator
- COTEŢ ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 26 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8122, județul Iași, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 14.650 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 144%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166.535 lei | 72.170 lei | 0 | 82.927 lei | 10.557 lei | 72.370 lei |
| 2024 | 68.321 lei | 19.676 lei | 0 | 25.659 lei | 5.783 lei | 19.876 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 166.535 lei
- Venituri totale
- 166.535 lei
- Cheltuieli totale
- 80.910 lei
- Profit brut
- 85.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 82.927 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 33.008 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.919 lei
- Datorii
- 10.557 lei
- Capitaluri
- 72.370 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.321 lei
- Venituri totale
- 68.321 lei
- Cheltuieli totale
- 44.986 lei
- Profit brut
- 23.335 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 25.659 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.659 lei
- Datorii
- 5.783 lei
- Capitaluri
- 19.876 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului