ASG-DENADI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, înmatriculată la 20 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ASG-DENADI S.R.L.
- CUI
- 38892535
- Nr. înmatriculare
- J4/267/2018
- EUID
- ROONRC.J4/267/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- LIBERTĂȚII, nr. 15, Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Localitate
- Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Cod poștal
- 605500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MORARU TATIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 857 din 1.088 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Bacău, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 10.103 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85.150 lei | -13.628 lei | — | 13.221 lei | 43.726 lei | -30.505 lei |
| 2024 | 100.565 lei | -5.684 lei | — | 26.995 lei | 43.872 lei | -16.877 lei |
| 2023 | 121.866 lei | 3.323 lei | — | 29.939 lei | 41.132 lei | -11.193 lei |
| 2022 | 106.229 lei | -6.955 lei | — | 14.075 lei | 28.590 lei | -14.515 lei |
| 2021 | 115.682 lei | 3.072 lei | — | 15.781 lei | 23.342 lei | -7.561 lei |
| 2020 | 120.769 lei | 1.723 lei | — | 6.372 lei | 17.005 lei | -10.633 lei |
| 2019 | 102.870 lei | -12.608 lei | — | 19.072 lei | 31.428 lei | -12.356 lei |
| 2018 | 104.904 lei | 52 lei | — | 15.859 lei | 15.607 lei | 252 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.150 lei
- Venituri totale
- 85.150 lei
- Cheltuieli totale
- 98.778 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.628 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.628 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.221 lei
- Stocuri
- 6.315 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.906 lei
- Datorii
- 43.726 lei
- Capitaluri
- -30.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.565 lei
- Venituri totale
- 100.565 lei
- Cheltuieli totale
- 106.249 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.684 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.684 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.995 lei
- Stocuri
- 13.891 lei
- Creanțe
- 6.517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.587 lei
- Datorii
- 43.872 lei
- Capitaluri
- -16.877 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.866 lei
- Venituri totale
- 121.866 lei
- Cheltuieli totale
- 117.910 lei
- Profit brut
- 3.956 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.939 lei
- Stocuri
- 18.361 lei
- Creanțe
- 465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.113 lei
- Datorii
- 41.132 lei
- Capitaluri
- -11.193 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.229 lei
- Venituri totale
- 106.229 lei
- Cheltuieli totale
- 109.997 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.768 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.955 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.075 lei
- Stocuri
- 13.090 lei
- Creanțe
- 126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 859 lei
- Datorii
- 28.590 lei
- Capitaluri
- -14.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.682 lei
- Venituri totale
- 115.682 lei
- Cheltuieli totale
- 109.140 lei
- Profit brut
- 6.542 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.781 lei
- Stocuri
- 11.633 lei
- Creanțe
- 388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.760 lei
- Datorii
- 23.342 lei
- Capitaluri
- -7.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.769 lei
- Venituri totale
- 120.769 lei
- Cheltuieli totale
- 116.529 lei
- Profit brut
- 4.240 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.372 lei
- Stocuri
- 4.092 lei
- Creanțe
- 198 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.082 lei
- Datorii
- 17.005 lei
- Capitaluri
- -10.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.870 lei
- Venituri totale
- 102.870 lei
- Cheltuieli totale
- 112.392 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.522 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.608 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.072 lei
- Stocuri
- 15.418 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.654 lei
- Datorii
- 31.428 lei
- Capitaluri
- -12.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.904 lei
- Venituri totale
- 104.904 lei
- Cheltuieli totale
- 101.705 lei
- Profit brut
- 3.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.859 lei
- Stocuri
- 12.091 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.768 lei
- Datorii
- 15.607 lei
- Capitaluri
- 252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului