ARYN ARIS MAG S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, înmatriculată la 20 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ARYN ARIS MAG S.R.L.
- CUI
- 40815771
- Nr. înmatriculare
- J33/748/2019
- EUID
- ROONRC.J33/748/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 188, Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, Suceava
- Localitate
- Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, Suceava
- Cod poștal
- 727355
Contact
- Telefon
- 0755 855 139
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALISAVETEI IRINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 825 din 1.006 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Suceava, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 12.529 din 16.743 în tot județul, și locul 4.766 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 66%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76.472 lei | 18.797 lei | 2 | 439.337 lei | 968.963 lei | -529.626 lei |
| 2024 | 223.244 lei | 29.483 lei | — | 350.888 lei | 899.311 lei | -548.423 lei |
| 2023 | 282.466 lei | -21.808 lei | — | 317.455 lei | 895.362 lei | -577.907 lei |
| 2022 | 159.255 lei | 76.259 lei | 1 | 779.531 lei | 831.178 lei | -51.647 lei |
| 2021 | 202.497 lei | 210 lei | 1 | 211.195 lei | 253.690 lei | -42.495 lei |
| 2020 | 149.335 lei | -15.037 lei | 1 | 124.364 lei | 167.090 lei | -42.706 lei |
| 2019 | 41.338 lei | -27.869 lei | 1 | 45.999 lei | 73.688 lei | -27.669 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.472 lei
- Venituri totale
- 76.488 lei
- Cheltuieli totale
- 54.961 lei
- Profit brut
- 21.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 439.337 lei
- Stocuri
- 431.279 lei
- Creanțe
- 4.141 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.917 lei
- Datorii
- 968.963 lei
- Capitaluri
- -529.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 223.244 lei
- Venituri totale
- 223.244 lei
- Cheltuieli totale
- 193.761 lei
- Profit brut
- 29.483 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 350.888 lei
- Stocuri
- 344.021 lei
- Creanțe
- 6.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 837 lei
- Datorii
- 899.311 lei
- Capitaluri
- -548.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.466 lei
- Venituri totale
- 282.466 lei
- Cheltuieli totale
- 302.552 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.808 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 317.455 lei
- Stocuri
- 310.407 lei
- Creanțe
- 1.898 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.150 lei
- Datorii
- 895.362 lei
- Capitaluri
- -577.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.255 lei
- Venituri totale
- 159.255 lei
- Cheltuieli totale
- 80.957 lei
- Profit brut
- 78.298 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.259 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 779.531 lei
- Stocuri
- 778.865 lei
- Creanțe
- 442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 195 lei
- Datorii
- 831.178 lei
- Capitaluri
- -51.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.497 lei
- Venituri totale
- 202.497 lei
- Cheltuieli totale
- 196.527 lei
- Profit brut
- 5.970 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 211.195 lei
- Stocuri
- 201.050 lei
- Creanțe
- 3.579 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.566 lei
- Datorii
- 253.690 lei
- Capitaluri
- -42.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.335 lei
- Venituri totale
- 149.335 lei
- Cheltuieli totale
- 162.876 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.541 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.037 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 124.364 lei
- Stocuri
- 101.490 lei
- Creanțe
- 1.097 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.777 lei
- Datorii
- 167.090 lei
- Capitaluri
- -42.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.338 lei
- Venituri totale
- 41.338 lei
- Cheltuieli totale
- 68.462 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.124 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.869 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.999 lei
- Stocuri
- 36.312 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.687 lei
- Datorii
- 73.688 lei
- Capitaluri
- -27.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului