ARTWASH INC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 4 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ARTWASH INC S.R.L.
- CUI
- 40560457
- Nr. înmatriculare
- J2019000300177
- EUID
- ROONRC.J2019000300177
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- ARDELEANA, nr. 31, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PERȚEA DANIEL SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 42 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Galați, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 4.490 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 53%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387.806 lei | 29.471 lei | 1 | 84.359 lei | 75.464 lei | 8.895 lei |
| 2024 | 252.657 lei | 11.444 lei | 1 | 48.811 lei | 69.387 lei | -20.576 lei |
| 2023 | 65.550 lei | 2.657 lei | — | 47.573 lei | 79.593 lei | -32.020 lei |
| 2022 | — | -9.073 lei | — | 15.074 lei | 49.751 lei | -34.677 lei |
| 2021 | — | -23.077 lei | — | 15.050 lei | 40.655 lei | -25.605 lei |
| 2020 | — | -3.589 lei | — | 2.797 lei | 5.325 lei | -2.528 lei |
| 2019 | 5.630 lei | 861 lei | — | 4.055 lei | 2.994 lei | 1.061 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.806 lei
- Venituri totale
- 387.806 lei
- Cheltuieli totale
- 352.048 lei
- Profit brut
- 35.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.471 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.753 lei
- Active circulante
- 67.606 lei
- Stocuri
- 28.024 lei
- Creanțe
- 11.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.362 lei
- Datorii
- 75.464 lei
- Capitaluri
- 8.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.657 lei
- Venituri totale
- 252.657 lei
- Cheltuieli totale
- 238.686 lei
- Profit brut
- 13.971 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 11.444 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 16.753 lei
- Active circulante
- 32.058 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.658 lei
- Datorii
- 69.387 lei
- Capitaluri
- -20.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.550 lei
- Venituri totale
- 65.750 lei
- Cheltuieli totale
- 62.587 lei
- Profit brut
- 3.163 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.657 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.753 lei
- Active circulante
- 30.820 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.420 lei
- Datorii
- 79.593 lei
- Capitaluri
- -32.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.073 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.073 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.073 lei
- Active imobilizate
- 14.988 lei
- Active circulante
- 86 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 86 lei
- Datorii
- 49.751 lei
- Capitaluri
- -34.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 23.077 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.077 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.077 lei
- Active imobilizate
- 14.988 lei
- Active circulante
- 62 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 40.655 lei
- Capitaluri
- -25.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.589 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.589 lei
- Active imobilizate
- 2.400 lei
- Active circulante
- 397 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 397 lei
- Datorii
- 5.325 lei
- Capitaluri
- -2.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.630 lei
- Venituri totale
- 5.630 lei
- Cheltuieli totale
- 4.600 lei
- Profit brut
- 1.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.055 lei
- Datorii
- 2.994 lei
- Capitaluri
- 1.061 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului