ARTLINE EXPO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 25 aprilie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ARTLINE EXPO S.R.L.
- CUI
- 50010973
- Nr. înmatriculare
- J2024008850407
- EUID
- ROONRC.J2024008850407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 aprilie 2024
Sediu social
- Adresă
- TELIȚA, nr. 52, CAM. 11, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.04.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LEGANARU SABINA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 415 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8552, municipiul București, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 109.809 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.040 lei | -20.730 lei | — | 4.914 lei | 13.376 lei | -8.462 lei |
| 2024 | 43.670 lei | 12.068 lei | — | 30.187 lei | 17.919 lei | 12.268 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.040 lei
- Venituri totale
- 39.304 lei
- Cheltuieli totale
- 60.034 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.730 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.730 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.914 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.714 lei
- Datorii
- 13.376 lei
- Capitaluri
- -8.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.670 lei
- Venituri totale
- 43.670 lei
- Cheltuieli totale
- 28.444 lei
- Profit brut
- 15.226 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 30.187 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 28.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.228 lei
- Datorii
- 17.919 lei
- Capitaluri
- 12.268 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9499 · Activități ale altor organizații n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului