ARTEMIR DESIGN SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Băbeni, Oraș Băbeni, înmatriculată la 1 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ARTEMIR DESIGN SERVICES S.R.L.
- CUI
- 46768652
- Nr. înmatriculare
- J38/1022/2022
- EUID
- ROONRC.J38/1022/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- CALEA LUI TRAIAN, nr. 297, Loc. Băbeni, Oraș Băbeni, Vâlcea
- Localitate
- Loc. Băbeni, Oraș Băbeni, Vâlcea
- Cod poștal
- 245100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIREA ȘTEFAN-BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7312, județul Vâlcea. Locul 6.782 din 9.337 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 124%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.541 lei | 35.280 lei | — | 39.517 lei | 6.532 lei | 35.480 lei |
| 2024 | 28.800 lei | 13.820 lei | — | 29.525 lei | 6.513 lei | 23.012 lei |
| 2023 | 24.199 lei | 8.992 lei | — | 11.535 lei | 2.343 lei | 9.192 lei |
| 2022 | 11.470 lei | 6.974 lei | — | 7.481 lei | 307 lei | 7.174 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.541 lei
- Venituri totale
- 64.541 lei
- Cheltuieli totale
- 22.700 lei
- Profit brut
- 41.841 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.280 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.021 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.496 lei
- Datorii
- 6.532 lei
- Capitaluri
- 35.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.800 lei
- Venituri totale
- 28.800 lei
- Cheltuieli totale
- 12.716 lei
- Profit brut
- 16.084 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.820 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.525 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.325 lei
- Datorii
- 6.513 lei
- Capitaluri
- 23.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.199 lei
- Venituri totale
- 24.199 lei
- Cheltuieli totale
- 13.535 lei
- Profit brut
- 10.664 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.992 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.535 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.275 lei
- Datorii
- 2.343 lei
- Capitaluri
- 9.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.470 lei
- Venituri totale
- 11.470 lei
- Cheltuieli totale
- 4.159 lei
- Profit brut
- 7.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.481 lei
- Datorii
- 307 lei
- Capitaluri
- 7.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului