ARTEGA SOLUTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Rădăuți, înmatriculată la 16 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ARTEGA SOLUTION S.R.L.
- CUI
- 45336591
- Nr. înmatriculare
- J2022002382331
- EUID
- ROONRC.J2022002382331
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- FABRICILOR, nr. 7, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Localitate
- Municipiul Rădăuți, Suceava
- Cod poștal
- 725400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GÂZA LOREDANA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 21 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4618, județul Suceava, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 12.037 din 16.671 în tot județul, și locul 4.761 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91.545 lei | 3.718 lei | 2 | 27.553 lei | 3.342 lei | 24.211 lei |
| 2024 | 2.483.684 lei | 1.515.347 lei | 18 | 1.972.092 lei | 387.492 lei | 1.584.600 lei |
| 2023 | 2.481.873 lei | 1.846.625 lei | 14 | 3.547.465 lei | 1.639.436 lei | 1.908.029 lei |
| 2022 | 1.728.103 lei | 1.534.888 lei | 4 | 2.443.751 lei | 908.663 lei | 1.535.088 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.545 lei
- Venituri totale
- 98.300 lei
- Cheltuieli totale
- 93.890 lei
- Profit brut
- 4.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 27.553 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 54.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- -27.325 lei
- Datorii
- 3.342 lei
- Capitaluri
- 24.211 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.483.684 lei
- Venituri totale
- 2.502.641 lei
- Cheltuieli totale
- 919.254 lei
- Profit brut
- 1.583.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.515.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.972.092 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.887.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.504 lei
- Datorii
- 387.492 lei
- Capitaluri
- 1.584.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.481.873 lei
- Venituri totale
- 2.481.879 lei
- Cheltuieli totale
- 617.780 lei
- Profit brut
- 1.864.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.846.625 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.547.465 lei
- Stocuri
- 80 lei
- Creanțe
- 3.465.463 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.922 lei
- Datorii
- 1.639.436 lei
- Capitaluri
- 1.908.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA