ARMEDI FOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 18 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ARMEDI FOOD S.R.L.
- CUI
- 46144381
- Nr. înmatriculare
- J2022009324402
- EUID
- ROONRC.J2022009324402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- PUȚUL LUI ZAMFIR, nr. 42, SUBSOL, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11684
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARCARESE SALVATORE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 100 din 1.069 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, municipiul București, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 9.242 din 132.982 în tot județul, și locul 5.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.110.809 lei | 597.985 lei | 17 | 3.569.039 lei | 2.897.320 lei | 701.311 lei |
| 2024 | 6.202.703 lei | 889.209 lei | 20 | 1.183.783 lei | 124.950 lei | 1.197.772 lei |
| 2023 | 5.170.324 lei | 834.065 lei | 17 | 963.104 lei | 141.255 lei | 840.087 lei |
| 2022 | 1.544.686 lei | 262.214 lei | 12 | 529.423 lei | 283.547 lei | 262.414 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.110.809 lei
- Venituri totale
- 10.031.747 lei
- Cheltuieli totale
- 9.401.979 lei
- Profit brut
- 629.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 597.985 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.791.992 lei
- Active circulante
- 1.777.047 lei
- Stocuri
- 231.565 lei
- Creanțe
- 1.170.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 375.398 lei
- Datorii
- 2.897.320 lei
- Capitaluri
- 701.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.202.703 lei
- Venituri totale
- 10.269.076 lei
- Cheltuieli totale
- 9.243.170 lei
- Profit brut
- 1.025.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 889.209 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 161.440 lei
- Active circulante
- 1.022.343 lei
- Stocuri
- 44.985 lei
- Creanțe
- 577.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 399.838 lei
- Datorii
- 124.950 lei
- Capitaluri
- 1.197.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.170.324 lei
- Venituri totale
- 8.654.349 lei
- Cheltuieli totale
- 7.778.347 lei
- Profit brut
- 876.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 834.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 311.526 lei
- Active circulante
- 651.578 lei
- Stocuri
- 31.436 lei
- Creanțe
- 454.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 165.700 lei
- Datorii
- 141.255 lei
- Capitaluri
- 840.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului