Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ARINA COM SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 7 iulie 1994.

Identitate

Denumire legală
ARINA COM SRL
CUI
5912830
Nr. înmatriculare
J1994001317100
EUID
ROONRC.J1994001317100
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
7 iulie 1994

Sediu social

Adresă
Str. OLTULUI, nr. 37, Municipiul Buzău, Buzău
Localitate
Municipiul Buzău, Buzău
Cod poștal
0

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 7 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 14.07.1994
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • IVAN-TĂBÎRCĂ OANA — administrator
  • ZIDARESCU N ALEXANDRU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
499 mii lei02008: 240 mii lei2009: 147 mii lei2010: 280 mii lei2011: 199 mii lei2012: 227 mii lei2013: 146 mii lei2014: 177 mii lei2015: 187 mii lei2016: 218 mii lei2017: 279 mii lei2018: 330 mii lei2019: 298 mii lei2020: 353 mii lei2021: 356 mii lei2022: 338 mii lei2023: 351 mii lei2024: 438 mii lei2025: 499 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
3 mii lei0-101 mii lei2008: -19 mii lei2009: -14 mii lei2010: 353 lei2011: -7 mii lei2012: 3 mii lei2013: -12 mii lei2014: -40 mii lei2015: -26 mii lei2016: -15 mii lei2017: -8 mii lei2018: -21 mii lei2019: -9 mii lei2020: -19 mii lei2021: -37 mii lei2022: -10 mii lei2023: -27 mii lei2024: -62 mii lei2025: -101 mii lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 323 din 1.246 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Buzău, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 3.159 din 10.304 în tot județul, și locul 2.607 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025498.766 lei-100.753 lei2159.745 lei590.707 lei-430.962 lei
2024437.850 lei-62.412 lei2189.085 lei519.294 lei-330.209 lei
2023350.885 lei-27.081 lei177.313 lei345.110 lei-267.797 lei
2022337.644 lei-9.958 lei263.665 lei304.381 lei-240.716 lei
2021355.794 lei-37.462 lei263.363 lei294.122 lei-230.759 lei
2020353.151 lei-18.806 lei242.654 lei235.950 lei-193.296 lei
2019297.561 lei-8.870 lei241.851 lei216.341 lei-174.490 lei
2018330.028 lei-20.868 lei232.837 lei200.074 lei-167.237 lei
2017279.362 lei-8.118 lei244.267 lei190.635 lei-146.368 lei
2016217.652 lei-15.459 lei254.956 lei193.207 lei-138.251 lei
2015186.690 lei-25.879 lei337.473 lei160.265 lei-122.792 lei
2014176.556 lei-40.048 lei325.774 lei122.687 lei-96.913 lei
2013146.124 lei-11.808 lei3150.451 lei107.012 lei43.439 lei
2012227.416 lei3.488 lei4141.745 lei86.497 lei55.248 lei
2011199.110 lei-7.141 lei444.967 lei81.058 lei-36.091 lei
2010279.604 lei353 lei444.993 lei75.008 lei-30.015 lei
2009147.135 lei-13.768 lei372.906 lei92.980 lei-20.074 lei
2008239.732 lei-19.380 lei440.578 lei58.670 lei-18.092 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
498.766 lei
Venituri totale
498.766 lei
Cheltuieli totale
589.191 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
90.425 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
100.753 lei
Active imobilizate
91.911 lei
Active circulante
67.834 lei
Stocuri
10.408 lei
Creanțe
39.620 lei
Casa și conturi la bănci
17.806 lei
Datorii
590.707 lei
Capitaluri
-430.962 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
437.850 lei
Venituri totale
437.850 lei
Cheltuieli totale
495.883 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
58.033 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
62.412 lei
Active imobilizate
110.738 lei
Active circulante
78.347 lei
Stocuri
27.526 lei
Creanțe
34.713 lei
Casa și conturi la bănci
16.108 lei
Datorii
519.294 lei
Capitaluri
-330.209 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
350.885 lei
Venituri totale
350.885 lei
Cheltuieli totale
374.457 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
23.572 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
27.081 lei
Active imobilizate
5.265 lei
Active circulante
72.048 lei
Stocuri
25.181 lei
Creanțe
26.316 lei
Casa și conturi la bănci
20.551 lei
Datorii
345.110 lei
Capitaluri
-267.797 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑