ARIN TIMBER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, înmatriculată la 30 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ARIN TIMBER S.R.L.
- CUI
- 43675974
- Nr. înmatriculare
- J2023000992180
- EUID
- ROONRC.J2023000992180
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- BLAHNIȚEI, nr. 4, ZONA INDUSTRIAL, GARĂ CFR, Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, Gorj
- Localitate
- Loc. Târgu Cărbunești, Oraș Târgu Cărbunești, Gorj
- Cod poștal
- 215500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 27.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- KAFTAR M YAKUP — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 45 din 53 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Gorj, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 5.736 din 8.723 în tot județul, și locul 3.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.054 lei | -59.313 lei | 1 | 1.484.977 lei | 1.107.333 lei | 282.644 lei |
| 2024 | 121.187 lei | -86.656 lei | 1 | 1.524.886 lei | 1.070.929 lei | 341.957 lei |
| 2023 | 442.894 lei | 43.903 lei | 1 | 1.603.498 lei | 1.174.885 lei | 428.613 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2021 | 222.442 lei | -9.856 lei | 1 | 334.915 lei | 334.771 lei | 144 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.054 lei
- Venituri totale
- 84.054 lei
- Cheltuieli totale
- 143.367 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.313 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.313 lei
- Active imobilizate
- 1.328.332 lei
- Active circulante
- 156.645 lei
- Stocuri
- 40.364 lei
- Creanțe
- 112.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.516 lei
- Datorii
- 1.107.333 lei
- Capitaluri
- 282.644 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.187 lei
- Venituri totale
- 121.187 lei
- Cheltuieli totale
- 207.843 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86.656 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.656 lei
- Active imobilizate
- 1.328.332 lei
- Active circulante
- 196.554 lei
- Stocuri
- 64.193 lei
- Creanțe
- 119.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.596 lei
- Datorii
- 1.070.929 lei
- Capitaluri
- 341.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 442.894 lei
- Venituri totale
- 444.204 lei
- Cheltuieli totale
- 396.536 lei
- Profit brut
- 47.668 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.328.332 lei
- Active circulante
- 275.166 lei
- Stocuri
- 151.148 lei
- Creanțe
- 55.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.457 lei
- Datorii
- 1.174.885 lei
- Capitaluri
- 428.613 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA