ARIAND CENTRAL SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Felnac, Comuna Felnac, înmatriculată la 20 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ARIAND CENTRAL SHOP S.R.L.
- CUI
- 38626584
- Nr. înmatriculare
- J2/2161/2017
- EUID
- ROONRC.J2/2161/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- FELNAC, nr. 172, Sat Felnac, Comuna Felnac, Arad
- Localitate
- Sat Felnac, Comuna Felnac, Arad
- Cod poștal
- 317125
Contact
- Telefon
- 0740 888 751
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂRĂNEANȚ AURICA-DORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 243 din 546 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Arad, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 3.782 din 14.419 în tot județul, și locul 3.593 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 705.250 lei | -78.986 lei | 2 | 143.480 lei | 268.294 lei | -124.814 lei |
| 2024 | 853.851 lei | 8.734 lei | 2 | 246.212 lei | 292.040 lei | -45.828 lei |
| 2023 | 872.407 lei | -14.890 lei | 2 | 306.887 lei | 361.499 lei | -54.612 lei |
| 2022 | 1.483.406 lei | -69.770 lei | 2 | 262.538 lei | 302.261 lei | -39.723 lei |
| 2021 | 1.563.367 lei | 12.895 lei | 3 | 206.852 lei | 176.854 lei | 29.998 lei |
| 2020 | 1.473.028 lei | 50.743 lei | 3 | 309.832 lei | 292.729 lei | 17.103 lei |
| 2019 | 1.224.294 lei | 37.942 lei | 3 | 183.476 lei | 217.116 lei | -33.640 lei |
| 2018 | 800.095 lei | -72.332 lei | 3 | 180.593 lei | 252.675 lei | -72.082 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 362 lei | 162 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 705.250 lei
- Venituri totale
- 707.160 lei
- Cheltuieli totale
- 786.146 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 78.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 78.986 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 143.480 lei
- Stocuri
- 138.698 lei
- Creanțe
- 1.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.555 lei
- Datorii
- 268.294 lei
- Capitaluri
- -124.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 850 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 853.851 lei
- Venituri totale
- 860.943 lei
- Cheltuieli totale
- 850.428 lei
- Profit brut
- 10.515 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.734 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.267 lei
- Active circulante
- 236.945 lei
- Stocuri
- 226.728 lei
- Creanțe
- 6.033 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.184 lei
- Datorii
- 292.040 lei
- Capitaluri
- -45.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 850 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 872.407 lei
- Venituri totale
- 880.256 lei
- Cheltuieli totale
- 886.343 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.087 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.890 lei
- Active imobilizate
- 29.000 lei
- Active circulante
- 277.887 lei
- Stocuri
- 264.686 lei
- Creanțe
- 11.632 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.569 lei
- Datorii
- 361.499 lei
- Capitaluri
- -54.612 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.483.406 lei
- Venituri totale
- 1.502.275 lei
- Cheltuieli totale
- 1.557.783 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.508 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.770 lei
- Active imobilizate
- 48.733 lei
- Active circulante
- 213.805 lei
- Stocuri
- 100.235 lei
- Creanțe
- 2.036 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.534 lei
- Datorii
- 302.261 lei
- Capitaluri
- -39.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.563.367 lei
- Venituri totale
- 1.578.828 lei
- Cheltuieli totale
- 1.551.845 lei
- Profit brut
- 26.983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 206.852 lei
- Stocuri
- 200.753 lei
- Creanțe
- 2.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.614 lei
- Datorii
- 176.854 lei
- Capitaluri
- 29.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 750 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.473.028 lei
- Venituri totale
- 1.479.556 lei
- Cheltuieli totale
- 1.414.998 lei
- Profit brut
- 64.558 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.743 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 309.832 lei
- Stocuri
- 287.777 lei
- Creanțe
- 18.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.164 lei
- Datorii
- 292.729 lei
- Capitaluri
- 17.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 750 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.224.294 lei
- Venituri totale
- 1.230.773 lei
- Cheltuieli totale
- 1.182.724 lei
- Profit brut
- 48.049 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.942 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 183.476 lei
- Stocuri
- 164.744 lei
- Creanțe
- 11.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.956 lei
- Datorii
- 217.116 lei
- Capitaluri
- -33.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 750 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 800.095 lei
- Venituri totale
- 802.710 lei
- Cheltuieli totale
- 867.020 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64.310 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.332 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 180.593 lei
- Stocuri
- 160.737 lei
- Creanțe
- 19.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 481 lei
- Datorii
- 252.675 lei
- Capitaluri
- -72.082 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 162 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului