Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneRestanțe ANAF

ARGES WWT CONCEPT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Chitila, înmatriculată la 20 decembrie 2021.

Identitate

Denumire legală
ARGES WWT CONCEPT S.R.L.
CUI
30400092
Nr. înmatriculare
J2021007915236
EUID
ROONRC.J2021007915236
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
20 decembrie 2021

Sediu social

Adresă
HALA 13-C13, Oraș Chitila, Ilfov
Localitate
Oraș Chitila, Ilfov
Cod poștal
77045

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 21 aug)
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 12 dec)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 17.12.2021
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Obligații fiscale restante (ANAF)

Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 385.794 lei.

Obligații principale
378.106 lei
Accesorii (dobânzi și penalități)
7.688 lei
Din care contestate
0 lei

Defalcare pe bugete

Obligațiile restante pe cele patru bugete
BugetPrincipaleAccesoriiContestate
Bugetul de stat65.299 lei1.765 lei
Bugetul asigurărilor sociale de stat233.508 lei4.406 lei
Bugetul asigurărilor pentru șomaj
Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate79.299 lei1.517 lei

Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.

Clasamentul restanțelor fiscale din Ilfov

Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.

Reprezentanți

  • AHMET MUKERREM ISITMAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
19,3 mil. lei02012: 0 lei2013: 60 mii lei2014: 0 lei2015: 175 mii lei2016: fără date2017: fără date2018: 133 mii lei2019: 3,6 mil. lei2020: 7,4 mil. lei2021: 5,0 mil. lei2022: 6,7 mil. lei2023: 17,6 mil. lei2024: 19,3 mil. lei2025: 8,6 mil. lei2013201520172019202120232025
Rezultat net
925 mii lei0-75 mii lei2012: -48 mii lei2013: -19 mii lei2014: -75 mii lei2015: 123 mii lei2016: -36 mii lei2017: -36 mii lei2018: 94 mii lei2019: 173 mii lei2020: 80 mii lei2021: 243 mii lei2022: 424 mii lei2023: 239 mii lei2024: 925 mii lei2025: 289 mii lei2013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 20 din 774 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Ilfov, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 2.126 din 40.494 în tot județul, și locul 1.304 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20258.629.193 lei289.044 lei194.264.750 lei2.009.061 lei2.316.873 lei
202419.265.273 lei925.460 lei186.446.851 lei4.339.791 lei2.141.051 lei
202317.648.505 lei238.767 lei1411.585.398 lei10.662.794 lei978.649 lei
20226.656.270 lei424.285 lei74.869.342 lei3.957.573 lei924.665 lei
20214.962.049 lei243.257 lei43.856.830 lei3.355.380 lei508.975 lei
20207.381.832 lei79.509 lei32.855.224 lei2.593.000 lei264.731 lei
20193.626.935 lei172.872 lei16.108.367 lei5.927.984 lei185.222 lei
2018133.200 lei94.342 lei41.131 lei28.781 lei12.350 lei
2017-35.820 lei1.198 lei83.191 lei-81.993 lei
2016-36.466 lei351 lei46.524 lei-46.173 lei
2015175.000 lei123.076 lei1.675 lei11.382 lei-9.707 lei
20140 lei-75.271 lei7.602 lei140.385 lei-132.783 lei
201360.000 lei-19.252 lei166.123 lei123.635 lei-57.512 lei
20120 lei-48.260 lei110.498 lei48.758 lei-38.260 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
8.629.193 lei
Venituri totale
10.652.528 lei
Cheltuieli totale
10.309.934 lei
Profit brut
342.594 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
289.044 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.304.957 lei
Active circulante
2.959.793 lei
Stocuri
2.041.678 lei
Creanțe
2.198.664 lei
Casa și conturi la bănci
-1.280.549 lei
Datorii
2.009.061 lei
Capitaluri
2.316.873 lei
Capital subscris vărsat
11.000 lei
Număr mediu de salariați
19

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
19.265.273 lei
Venituri totale
19.349.114 lei
Cheltuieli totale
18.261.202 lei
Profit brut
1.087.912 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
925.460 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.207.702 lei
Active circulante
4.239.149 lei
Stocuri
686.379 lei
Creanțe
3.456.294 lei
Casa și conturi la bănci
96.476 lei
Datorii
4.339.791 lei
Capitaluri
2.141.051 lei
Capital subscris vărsat
11.000 lei
Număr mediu de salariați
18

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
17.648.505 lei
Venituri totale
18.189.453 lei
Cheltuieli totale
17.876.090 lei
Profit brut
313.363 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
238.767 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.806.819 lei
Active circulante
9.778.579 lei
Stocuri
3.024.288 lei
Creanțe
4.735.450 lei
Casa și conturi la bănci
2.018.841 lei
Datorii
10.662.794 lei
Capitaluri
978.649 lei
Capital subscris vărsat
11.000 lei
Număr mediu de salariați
14

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Reactivată fiscal de ANAF
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016

Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑