ARENA SPORT MANAGEMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 14 februarie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- ARENA SPORT MANAGEMENT SRL
- CUI
- 21082178
- Nr. înmatriculare
- J2007002962406
- EUID
- ROONRC.J2007002962406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2007
Sediu social
- Adresă
- CHARLES DE GAULLE, nr. 8, et. 2, ap. B.2.3, CORP B, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11858
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARENA MEDIA SRL — administrator
- BUDEŞ NICOLAE-BOGDAN — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.284 din 3.713 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 96.354 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.366%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.525 lei | -35.130 lei | 1 | 1.496.681 lei | 180.334 lei | 1.316.741 lei |
| 2024 | 5.970 lei | -151.389 lei | 1 | 1.616.003 lei | 264.534 lei | 1.354.319 lei |
| 2023 | 150.817 lei | 214.779 lei | 1 | 1.622.981 lei | 119.939 lei | 1.505.708 lei |
| 2022 | 99.197 lei | -93.847 lei | 1 | 2.417.629 lei | 874.094 lei | 1.550.929 lei |
| 2021 | 32.191 lei | -87.879 lei | 1 | 1.692.064 lei | 51.743 lei | 1.644.776 lei |
| 2020 | 237.267 lei | 1.151.094 lei | 1 | 1.754.404 lei | 9.749 lei | 1.744.655 lei |
| 2019 | 516.518 lei | 315.084 lei | 1 | 2.585.243 lei | 60.899 lei | 2.046.404 lei |
| 2018 | 558.949 lei | 361.966 lei | 1 | 2.669.302 lei | 942.106 lei | 1.731.319 lei |
| 2017 | 240.962 lei | 137.559 lei | — | 1.933.165 lei | 626.522 lei | 1.369.353 lei |
| 2016 | 278.481 lei | 151.609 lei | 1 | 1.476.143 lei | 245.528 lei | 1.231.495 lei |
| 2015 | 157.500 lei | 38.688 lei | 1 | 1.398.234 lei | 69.228 lei | 1.329.886 lei |
| 2014 | 120.260 lei | 70.515 lei | 2 | 1.353.522 lei | 63.205 lei | 1.291.197 lei |
| 2013 | 521.186 lei | 124.348 lei | 1 | 1.615.838 lei | 395.156 lei | 1.220.682 lei |
| 2012 | 642.147 lei | 325.312 lei | 1 | 1.316.918 lei | 246.587 lei | 1.096.334 lei |
| 2011 | 429.782 lei | 236.528 lei | 1 | 935.478 lei | 264.456 lei | 771.022 lei |
| 2009 | 235.676 lei | 139.356 lei | 1 | 470.376 lei | 95.950 lei | 374.426 lei |
| 2008 | 316.557 lei | 241.860 lei | 1 | 688.695 lei | 168.669 lei | 520.026 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.525 lei
- Venituri totale
- 87.526 lei
- Cheltuieli totale
- 122.656 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.130 lei
- Active imobilizate
- 1.484.438 lei
- Active circulante
- 12.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.370 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.873 lei
- Datorii
- 180.334 lei
- Capitaluri
- 1.316.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.970 lei
- Venituri totale
- 5.970 lei
- Cheltuieli totale
- 157.359 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 151.389 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 151.389 lei
- Active imobilizate
- 1.586.764 lei
- Active circulante
- 29.239 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 975 lei
- Datorii
- 264.534 lei
- Capitaluri
- 1.354.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.817 lei
- Venituri totale
- 1.041.943 lei
- Cheltuieli totale
- 817.266 lei
- Profit brut
- 224.677 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 214.779 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.542.657 lei
- Active circulante
- 80.324 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.271 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.053 lei
- Datorii
- 119.939 lei
- Capitaluri
- 1.505.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.197 lei
- Venituri totale
- 99.197 lei
- Cheltuieli totale
- 192.219 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 93.022 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 93.847 lei
- Active imobilizate
- 2.290.139 lei
- Active circulante
- 127.490 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.733 lei
- Casa și conturi la bănci
- 757 lei
- Datorii
- 874.094 lei
- Capitaluri
- 1.550.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.191 lei
- Venituri totale
- 32.191 lei
- Cheltuieli totale
- 119.833 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.642 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.879 lei
- Active imobilizate
- 1.675.087 lei
- Active circulante
- 16.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.480 lei
- Datorii
- 51.743 lei
- Capitaluri
- 1.644.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.267 lei
- Venituri totale
- 2.160.200 lei
- Cheltuieli totale
- 990.653 lei
- Profit brut
- 1.169.547 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.151.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.633.823 lei
- Active circulante
- 120.581 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105.250 lei
- Datorii
- 9.749 lei
- Capitaluri
- 1.744.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 516.518 lei
- Venituri totale
- 516.518 lei
- Cheltuieli totale
- 188.610 lei
- Profit brut
- 327.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 315.084 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.536.417 lei
- Active circulante
- 48.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.438 lei
- Datorii
- 60.899 lei
- Capitaluri
- 2.046.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 558.949 lei
- Venituri totale
- 559.571 lei
- Cheltuieli totale
- 182.080 lei
- Profit brut
- 377.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 361.966 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.620.845 lei
- Active circulante
- 48.457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.798 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.659 lei
- Datorii
- 942.106 lei
- Capitaluri
- 1.731.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.962 lei
- Venituri totale
- 240.962 lei
- Cheltuieli totale
- 96.174 lei
- Profit brut
- 144.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.754.719 lei
- Active circulante
- 178.446 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 152.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.623 lei
- Datorii
- 626.522 lei
- Capitaluri
- 1.369.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.481 lei
- Venituri totale
- 278.481 lei
- Cheltuieli totale
- 95.971 lei
- Profit brut
- 182.510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.609 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.354.921 lei
- Active circulante
- 121.222 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.503 lei
- Datorii
- 245.528 lei
- Capitaluri
- 1.231.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.500 lei
- Venituri totale
- 159.349 lei
- Cheltuieli totale
- 108.845 lei
- Profit brut
- 50.504 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.688 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.292.562 lei
- Active circulante
- 105.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 94.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.845 lei
- Datorii
- 69.228 lei
- Capitaluri
- 1.329.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 120.260 lei
- Venituri totale
- 1.364.277 lei
- Cheltuieli totale
- 1.275.433 lei
- Profit brut
- 88.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.246.649 lei
- Active circulante
- 106.873 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 93.516 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.357 lei
- Datorii
- 63.205 lei
- Capitaluri
- 1.291.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 521.186 lei
- Venituri totale
- 521.224 lei
- Cheltuieli totale
- 362.782 lei
- Profit brut
- 158.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.365.653 lei
- Active circulante
- 250.185 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 241.953 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.232 lei
- Datorii
- 395.156 lei
- Capitaluri
- 1.220.682 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 642.147 lei
- Venituri totale
- 650.184 lei
- Cheltuieli totale
- 305.608 lei
- Profit brut
- 344.576 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 325.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.147.769 lei
- Active circulante
- 169.149 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 163.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.160 lei
- Datorii
- 246.587 lei
- Capitaluri
- 1.096.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 429.782 lei
- Venituri totale
- 436.718 lei
- Cheltuieli totale
- 153.907 lei
- Profit brut
- 282.811 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 236.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 728.018 lei
- Active circulante
- 207.460 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.637 lei
- Datorii
- 264.456 lei
- Capitaluri
- 771.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 235.676 lei
- Venituri totale
- 236.677 lei
- Cheltuieli totale
- 90.481 lei
- Profit brut
- 146.196 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 139.356 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 338.509 lei
- Active circulante
- 131.867 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.845 lei
- Datorii
- 95.950 lei
- Capitaluri
- 374.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 316.557 lei
- Venituri totale
- 316.733 lei
- Cheltuieli totale
- 66.959 lei
- Profit brut
- 249.774 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 241.860 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 360.516 lei
- Active circulante
- 328.179 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 292.455 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.724 lei
- Datorii
- 168.669 lei
- Capitaluri
- 520.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului