ARCHITECT IT SOLUTIONS CYBERSPACE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 4 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ARCHITECT IT SOLUTIONS CYBERSPACE S.R.L.
- CUI
- 46954299
- Nr. înmatriculare
- J40/19721/2022
- EUID
- ROONRC.J40/19721/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE ONCESCU, nr. 2B, bl. 101, sc. A, et. 6, ap. 39, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COTUNOAEI MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.076 din 3.769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, municipiul București, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 42.805 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500.881 lei | 420.643 lei | 1 | 132.410 lei | 107.969 lei | 24.441 lei |
| 2024 | 480.772 lei | 413.158 lei | 1 | 225.863 lei | 47.021 lei | 178.842 lei |
| 2023 | 422.844 lei | 338.232 lei | 1 | 123.690 lei | 24.284 lei | 99.406 lei |
| 2022 | — | -153 lei | 1 | 200 lei | 153 lei | 47 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500.881 lei
- Venituri totale
- 500.881 lei
- Cheltuieli totale
- 65.961 lei
- Profit brut
- 434.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 420.643 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 132.410 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.490 lei
- Datorii
- 107.969 lei
- Capitaluri
- 24.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 480.772 lei
- Venituri totale
- 480.772 lei
- Cheltuieli totale
- 55.097 lei
- Profit brut
- 425.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 413.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 225.863 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 193.813 lei
- Datorii
- 47.021 lei
- Capitaluri
- 178.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 422.844 lei
- Venituri totale
- 422.844 lei
- Cheltuieli totale
- 80.469 lei
- Profit brut
- 342.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 338.232 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 123.690 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.696 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.994 lei
- Datorii
- 24.284 lei
- Capitaluri
- 99.406 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 153 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 153 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 153 lei
- Capitaluri
- 47 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9521 · Repararea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
- 9523 · Repararea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
- 9525 · Repararea ceasurilor și a bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9601 · Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9603 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului