ARC PRO TENNIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 22 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ARC PRO TENNIS S.R.L.
- CUI
- 42808029
- Nr. înmatriculare
- J2020008442400
- EUID
- ROONRC.J2020008442400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- CIREȘULUI, nr. 40A, et. 2, ap. A6, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARTEMON APOSTU EFREMOV — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 28 din 344 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8551, municipiul București, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 50.278 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.193 lei | 155.561 lei | 2 | 203.102 lei | 49.110 lei | 155.801 lei |
| 2024 | 298.625 lei | 150.244 lei | 2 | 160.324 lei | 10.012 lei | 150.484 lei |
| 2023 | 298.197 lei | 104.053 lei | 2 | 151.922 lei | 30.410 lei | 121.683 lei |
| 2022 | 298.998 lei | -2.859 lei | 2 | 23.803 lei | 6.173 lei | 17.630 lei |
| 2021 | 289.540 lei | 20.247 lei | 1 | 97.523 lei | 9.949 lei | 87.574 lei |
| 2020 | 120.972 lei | 67.127 lei | 1 | 77.859 lei | 10.532 lei | 67.327 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.193 lei
- Venituri totale
- 392.202 lei
- Cheltuieli totale
- 230.398 lei
- Profit brut
- 161.804 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.561 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 236 lei
- Active circulante
- 202.866 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 184.727 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.139 lei
- Datorii
- 49.110 lei
- Capitaluri
- 155.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.625 lei
- Venituri totale
- 298.626 lei
- Cheltuieli totale
- 144.680 lei
- Profit brut
- 153.946 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 150.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.067 lei
- Active circulante
- 157.257 lei
- Stocuri
- 210 lei
- Creanțe
- 138.088 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.959 lei
- Datorii
- 10.012 lei
- Capitaluri
- 150.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.197 lei
- Venituri totale
- 298.197 lei
- Cheltuieli totale
- 191.311 lei
- Profit brut
- 106.886 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104.053 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 151.922 lei
- Stocuri
- 210 lei
- Creanțe
- 131.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.240 lei
- Datorii
- 30.410 lei
- Capitaluri
- 121.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.998 lei
- Venituri totale
- 299.017 lei
- Cheltuieli totale
- 298.886 lei
- Profit brut
- 131 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.859 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.803 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.064 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.739 lei
- Datorii
- 6.173 lei
- Capitaluri
- 17.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.540 lei
- Venituri totale
- 289.543 lei
- Cheltuieli totale
- 266.748 lei
- Profit brut
- 22.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.523 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 56.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.579 lei
- Datorii
- 9.949 lei
- Capitaluri
- 87.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.972 lei
- Venituri totale
- 120.972 lei
- Cheltuieli totale
- 52.507 lei
- Profit brut
- 68.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 111 lei
- Active circulante
- 77.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.111 lei
- Datorii
- 10.532 lei
- Capitaluri
- 67.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului