ARA EXECUTIVE CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 20 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ARA EXECUTIVE CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 45087695
- Nr. înmatriculare
- J2021017982400
- EUID
- ROONRC.J2021017982400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PAVEL DIMITRIEVICI KISELEFF, nr. 41, PARTER,CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11343
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RADU ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 525 din 3.682 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 34.432 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 109%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 765.756 lei | 407.300 lei | 1 | 759.658 lei | 352.158 lei | 407.500 lei |
| 2024 | 367.172 lei | 201.944 lei | 1 | 345.470 lei | 10.338 lei | 335.132 lei |
| 2023 | 134.876 lei | 23.539 lei | 1 | 141.415 lei | 8.227 lei | 133.188 lei |
| 2022 | 469.245 lei | 245.832 lei | 1 | 367.897 lei | 121.865 lei | 246.032 lei |
| 2021 | — | -3.958 lei | — | 6.646 lei | 10.404 lei | -3.758 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 765.756 lei
- Venituri totale
- 768.947 lei
- Cheltuieli totale
- 343.997 lei
- Profit brut
- 424.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 407.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 359.151 lei
- Active circulante
- 400.507 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157.742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 242.765 lei
- Datorii
- 352.158 lei
- Capitaluri
- 407.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 367.172 lei
- Venituri totale
- 367.241 lei
- Cheltuieli totale
- 158.712 lei
- Profit brut
- 208.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.944 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.773 lei
- Active circulante
- 333.697 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 145.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 188.392 lei
- Datorii
- 10.338 lei
- Capitaluri
- 335.132 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.876 lei
- Venituri totale
- 134.905 lei
- Cheltuieli totale
- 110.219 lei
- Profit brut
- 24.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.298 lei
- Active circulante
- 124.117 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 83.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.706 lei
- Datorii
- 8.227 lei
- Capitaluri
- 133.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7010 · Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 31 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului