APROD METTAV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Roznov, Oraș Roznov, înmatriculată la 19 decembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- APROD METTAV S.R.L.
- CUI
- 51057486
- Nr. înmatriculare
- J2024050321003
- EUID
- ROONRC.J2024050321003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- N. ROZNOVANU, nr. 19, Loc. Roznov, Oraș Roznov, Neamț
- Localitate
- Loc. Roznov, Oraș Roznov, Neamț
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.12.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STĂNESCU LENUȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 97 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Neamț, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 4.572 din 10.171 în tot județul, și locul 3.990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 488%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 298.234 lei | 148.121 lei | 1 | 223.661 lei | 25.368 lei | 198.293 lei |
| 2024 | 50.750 lei | 49.972 lei | — | 50.950 lei | 778 lei | 50.172 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.234 lei
- Venituri totale
- 298.379 lei
- Cheltuieli totale
- 147.274 lei
- Profit brut
- 151.105 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 148.121 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5 lei
- Active circulante
- 223.656 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 181.562 lei
- Datorii
- 25.368 lei
- Capitaluri
- 198.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.750 lei
- Venituri totale
- 50.750 lei
- Cheltuieli totale
- 270 lei
- Profit brut
- 50.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 778 lei
- Capitaluri
- 50.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 9 cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 233 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- ORASUL INEUo atribuire · cel mult 65 mii lei
- Orasul Geoagiu (Primaria)o atribuire · cel mult 55 mii lei
- COMUNA SITA BUZAULUIo atribuire · cel mult 47 mii lei
- Comuna Carcaliuo atribuire · cel mult 27 mii lei
- Comuna Bocicoiu Mareo atribuire · cel mult 27 mii lei
- COMUNA MOSNITA NOUA4 atribuiri · cel mult 12 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Achizitie COS RUSTIC CU ACOPERIS DIN metal
26.800 lei · Comuna Bocicoiu Mare · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă4 loturi
COS DIN metal bazin de inot
1.160 lei · COMUNA MOSNITA NOUA · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
Achizitie mobilier urban
47.000 lei · COMUNA SITA BUZAULUI · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
Achizitie mobilier urban- zona centru
64.500 lei · ORASUL INEU · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
MOBILIER STRADAL
55.000 lei · Orasul Geoagiu (Primaria) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 23 decembrie 2024 și 10 decembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 2529 · Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice (CAEN Rev.2)
- 2591 · Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4672 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului