APIALL ADMINISTRARE IMOBILE VEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 2 aprilie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- APIALL ADMINISTRARE IMOBILE VEST S.R.L.
- CUI
- 15334351
- Nr. înmatriculare
- J40/4425/2003
- EUID
- ROONRC.J40/4425/2003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 aprilie 2003
Sediu social
- Adresă
- Str. PREVEDERII, nr. 13A, bl. M1C, sc. A, et. 1, ap. 3, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 24 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 15 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.01.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BLIDARU GEORGE ALEXANDRU — administrator
- CROITORU VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 769 din 1.118 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, municipiul București, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 90.155 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.245 lei | 68.162 lei | 1 | 248.941 lei | 941 lei | 248.000 lei |
| 2024 | 296.461 lei | 137.753 lei | 2 | 268.430 lei | 8.591 lei | 259.839 lei |
| 2023 | 264.094 lei | 120.702 lei | 2 | 228.323 lei | 6.237 lei | 222.086 lei |
| 2022 | 233.895 lei | 155.477 lei | 2 | 157.282 lei | 9.159 lei | 148.123 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 210 lei | 0 lei | 210 lei |
| 2008 | 81.634 lei | 13.875 lei | 1 | 84.073 lei | 93.260 lei | -714 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.245 lei
- Venituri totale
- 115.245 lei
- Cheltuieli totale
- 45.930 lei
- Profit brut
- 69.315 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.162 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 248.941 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 247.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.903 lei
- Datorii
- 941 lei
- Capitaluri
- 248.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.461 lei
- Venituri totale
- 296.461 lei
- Cheltuieli totale
- 156.188 lei
- Profit brut
- 140.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 268.430 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 219.679 lei
- Datorii
- 8.591 lei
- Capitaluri
- 259.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.094 lei
- Venituri totale
- 264.094 lei
- Cheltuieli totale
- 141.137 lei
- Profit brut
- 122.957 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.702 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 228.323 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 209.291 lei
- Datorii
- 6.237 lei
- Capitaluri
- 222.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 233.895 lei
- Venituri totale
- 233.895 lei
- Cheltuieli totale
- 76.172 lei
- Profit brut
- 157.723 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.477 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 157.282 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.714 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.568 lei
- Datorii
- 9.159 lei
- Capitaluri
- 148.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 210 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 81.634 lei
- Venituri totale
- 83.139 lei
- Cheltuieli totale
- 67.186 lei
- Profit brut
- 15.953 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 13.875 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 72.994 lei
- Active circulante
- 11.079 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.705 lei
- Datorii
- 93.260 lei
- Capitaluri
- -714 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Reactivată fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
Înregistrări mai vechi (2)
2003
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA