APETIT CATERING FACTORY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 4 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- APETIT CATERING FACTORY S.R.L.
- CUI
- 46961180
- Nr. înmatriculare
- J40/19774/2022
- EUID
- ROONRC.J40/19774/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- COZLA, nr. 2A, bl. F3, et. 10, ap. 42, camera 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FUNDULEA NICOLETA-FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 157 din 213 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5621, municipiul București, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 68.238 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.337 lei | 127.468 lei | 1 | 141.156 lei | 13.488 lei | 127.668 lei |
| 2024 | 195.491 lei | 129.255 lei | 1 | 139.357 lei | 9.902 lei | 129.455 lei |
| 2023 | 295.626 lei | 194.325 lei | 1 | 237.868 lei | 43.343 lei | 194.525 lei |
| 2022 | 284.992 lei | 154.194 lei | 1 | 223.517 lei | 69.123 lei | 154.394 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.337 lei
- Venituri totale
- 249.329 lei
- Cheltuieli totale
- 114.531 lei
- Profit brut
- 134.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 127.468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 141.156 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 101.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.071 lei
- Datorii
- 13.488 lei
- Capitaluri
- 127.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.491 lei
- Venituri totale
- 195.503 lei
- Cheltuieli totale
- 60.501 lei
- Profit brut
- 135.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.255 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 139.357 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 28.028 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.329 lei
- Datorii
- 9.902 lei
- Capitaluri
- 129.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.626 lei
- Venituri totale
- 295.723 lei
- Cheltuieli totale
- 98.500 lei
- Profit brut
- 197.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 194.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 237.868 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 207.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.783 lei
- Datorii
- 43.343 lei
- Capitaluri
- 194.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 284.992 lei
- Venituri totale
- 284.995 lei
- Cheltuieli totale
- 128.008 lei
- Profit brut
- 156.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.194 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 223.517 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.717 lei
- Casa și conturi la bănci
- 215.800 lei
- Datorii
- 69.123 lei
- Capitaluri
- 154.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 140 de cumpărături directe, de la 11 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 1,6 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- GRADINITA NR. 13372 de atribuiri · cel mult 811 mii lei
- GRADINITA "LICURICI"23 de atribuiri · cel mult 433 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 47o atribuire · cel mult 235 mii lei
- LICEUL TEORETIC ADY ENDRE4 atribuiri · cel mult 57 mii lei
- Gradinita de Copii Nr.2368 atribuiri · cel mult 32 mii lei
- Gradinita Nr2808 atribuiri · cel mult 21 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă4 loturi
Cutia cu zâmbete – de la Căsuța cu delicii
10.000 lei · GRADINITA NR. 133 · CPV 15833100-7 Deserturi (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
DESERT - Prajituri de casa -vrac
16.560 lei · GRADINITA NR. 133 · CPV 15842300-5 Dulciuri (Rev.2)
- Cumpărare directă3 loturi
DESERT - Prajituri de casa -vrac
14.400 lei · GRADINITA NR. 133 · CPV 15842300-5 Dulciuri (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
DESERT - Prajituri de casa -vrac
13.000 lei · GRADINITA NR. 133 · CPV 15842300-5 Dulciuri (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
DESERT - Prajituri de casa -vrac
16.250 lei · GRADINITA NR. 133 · CPV 15842300-5 Dulciuri (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 16 octombrie 2022 și 25 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
- 1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului