APC PLANNING FACTORY VENTURES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Petrești, Comuna Corbeanca, înmatriculată la 28 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- APC PLANNING FACTORY VENTURES S.R.L.
- CUI
- 45867631
- Nr. înmatriculare
- J2022002073237
- EUID
- ROONRC.J2022002073237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- BALANȚEI, nr. 15, Sat Petrești, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Localitate
- Sat Petrești, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Cod poștal
- 77067
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VAMANU ANA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 242 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Ilfov, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 23.797 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 145%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.406 lei | 80.721 lei | 1 | 86.882 lei | 5.207 lei | 81.675 lei |
| 2024 | 76.927 lei | 44.858 lei | 1 | 84.829 lei | 3.875 lei | 80.954 lei |
| 2023 | 80.152 lei | 23.495 lei | — | 37.556 lei | 1.460 lei | 36.096 lei |
| 2022 | 47.232 lei | 35.731 lei | — | 36.411 lei | 480 lei | 35.931 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.406 lei
- Venituri totale
- 188.618 lei
- Cheltuieli totale
- 106.105 lei
- Profit brut
- 82.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.882 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.225 lei
- Datorii
- 5.207 lei
- Capitaluri
- 81.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.927 lei
- Venituri totale
- 76.927 lei
- Cheltuieli totale
- 25.008 lei
- Profit brut
- 51.919 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.858 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 84.829 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 76.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.128 lei
- Datorii
- 3.875 lei
- Capitaluri
- 80.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.152 lei
- Venituri totale
- 80.152 lei
- Cheltuieli totale
- 52.172 lei
- Profit brut
- 27.980 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.556 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.969 lei
- Datorii
- 1.460 lei
- Capitaluri
- 36.096 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului