APAHOR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Horezu, Oraș Horezu, înmatriculată la 6 august 2010.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- APAHOR SRL
- CUI
- 27256982
- Nr. înmatriculare
- J38/279/2010
- EUID
- ROONRC.J38/279/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 august 2010
Sediu social
- Adresă
- Str. 1 DECEMBRIE, nr. 7-9, Loc. Horezu, Oraș Horezu, Vâlcea
- Localitate
- Loc. Horezu, Oraș Horezu, Vâlcea
- Cod poștal
- 245800
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | — |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2013 | 218.088 lei | -117.029 lei | — | 154.511 lei | 358.405 lei | -203.894 lei |
| 2012 | 718.549 lei | -77.541 lei | 8 | 260.112 lei | 346.977 lei | -86.865 lei |
| 2011 | 895.236 lei | -93.138 lei | 13 | 1.285.617 lei | 1.294.941 lei | -9.324 lei |
| 2010 | 620.097 lei | 8.590 lei | 43 | 498.662 lei | 415.496 lei | 83.814 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 218.088 lei
- Venituri totale
- 267.755 lei
- Cheltuieli totale
- 384.262 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 116.507 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117.029 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 154.511 lei
- Stocuri
- 35.720 lei
- Creanțe
- 118.563 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228 lei
- Datorii
- 358.405 lei
- Capitaluri
- -203.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 718.549 lei
- Venituri totale
- 726.578 lei
- Cheltuieli totale
- 804.119 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 77.541 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.541 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 260.112 lei
- Stocuri
- 91.187 lei
- Creanțe
- 164.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.597 lei
- Datorii
- 346.977 lei
- Capitaluri
- -86.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 895.236 lei
- Venituri totale
- 922.446 lei
- Cheltuieli totale
- 1.015.584 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 93.138 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 93.138 lei
- Active imobilizate
- 21.648 lei
- Active circulante
- 1.263.969 lei
- Stocuri
- 31.069 lei
- Creanțe
- 367.517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 865.383 lei
- Datorii
- 1.294.941 lei
- Capitaluri
- -9.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 620.097 lei
- Venituri totale
- 627.493 lei
- Cheltuieli totale
- 617.231 lei
- Profit brut
- 10.262 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 8.590 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 56.933 lei
- Active circulante
- 441.729 lei
- Stocuri
- 26.294 lei
- Creanțe
- 358.398 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.037 lei
- Datorii
- 415.496 lei
- Capitaluri
- 83.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 43
Activități autorizate (CAEN)
- 3530 · Furnizarea de abur și aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 3700 · Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului