AP ARHITECT INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 14 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AP ARHITECT INSTAL S.R.L.
- CUI
- 46471065
- Nr. înmatriculare
- J2022002590220
- EUID
- ROONRC.J2022002590220
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- Mihai Bravu, nr. 126, bl. D20, sc. 2, et. 3, ap. 39, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21335
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PĂDURARU ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.233 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 42.843 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500.221 lei | 152.944 lei | — | 227.862 lei | 74.678 lei | 153.184 lei |
| 2024 | 311.306 lei | 84.745 lei | 1 | 177.766 lei | 92.781 lei | 84.985 lei |
| 2023 | 206.269 lei | 37.276 lei | 1 | 61.636 lei | 24.160 lei | 37.476 lei |
| 2022 | 50.000 lei | 27.069 lei | 1 | 34.018 lei | 6.749 lei | 27.269 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500.221 lei
- Venituri totale
- 500.272 lei
- Cheltuieli totale
- 318.196 lei
- Profit brut
- 182.076 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.944 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.728 lei
- Active circulante
- 115.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 67.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.384 lei
- Datorii
- 74.678 lei
- Capitaluri
- 153.184 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.306 lei
- Venituri totale
- 311.342 lei
- Cheltuieli totale
- 210.382 lei
- Profit brut
- 100.960 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.745 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 127.581 lei
- Active circulante
- 50.185 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.075 lei
- Datorii
- 92.781 lei
- Capitaluri
- 84.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.269 lei
- Venituri totale
- 206.276 lei
- Cheltuieli totale
- 161.884 lei
- Profit brut
- 44.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.409 lei
- Active circulante
- 56.227 lei
- Stocuri
- 1.118 lei
- Creanțe
- 21.420 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.689 lei
- Datorii
- 24.160 lei
- Capitaluri
- 37.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.000 lei
- Venituri totale
- 50.000 lei
- Cheltuieli totale
- 22.431 lei
- Profit brut
- 27.569 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.118 lei
- Datorii
- 6.749 lei
- Capitaluri
- 27.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului