ANVIO VR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 12 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ANVIO VR S.R.L.
- CUI
- 38586641
- Nr. înmatriculare
- J2017020341408
- EUID
- ROONRC.J2017020341408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- NUFERILOR, nr. 50-58, et. 3, ap. 18, CORP C, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 13621
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÎJIILA OLGA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 108 din 676 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, municipiul București, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 39.454 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 592.128 lei | -26.663 lei | 1 | 230.253 lei | 163.786 lei | 66.467 lei |
| 2024 | 646.191 lei | 89.186 lei | 2 | 325.881 lei | 232.751 lei | 93.130 lei |
| 2023 | 472.728 lei | 4.717 lei | 1 | 218.891 lei | 214.947 lei | 3.944 lei |
| 2022 | 83.061 lei | 15.551 lei | 1 | 90.144 lei | 121.717 lei | -31.573 lei |
| 2021 | 6.372 lei | -20.131 lei | 1 | 19.646 lei | 66.770 lei | -47.124 lei |
| 2020 | 63.109 lei | -23.889 lei | 1 | 23.397 lei | 50.390 lei | -26.993 lei |
| 2019 | 162.463 lei | -12.332 lei | 1 | 21.397 lei | 24.501 lei | -3.104 lei |
| 2018 | 85.394 lei | 8.275 lei | 1 | 41.885 lei | 32.658 lei | 9.227 lei |
| 2017 | 1.448 lei | 752 lei | — | 2.729 lei | 1.777 lei | 952 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 592.128 lei
- Venituri totale
- 594.108 lei
- Cheltuieli totale
- 608.566 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.458 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.663 lei
- Active imobilizate
- 158.810 lei
- Active circulante
- 71.443 lei
- Stocuri
- 25.983 lei
- Creanțe
- 34.857 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.603 lei
- Datorii
- 163.786 lei
- Capitaluri
- 66.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 31.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 646.191 lei
- Venituri totale
- 649.917 lei
- Cheltuieli totale
- 546.660 lei
- Profit brut
- 103.257 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.163 lei
- Active circulante
- 144.718 lei
- Stocuri
- 22.642 lei
- Creanțe
- 41.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.960 lei
- Datorii
- 232.751 lei
- Capitaluri
- 93.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 31.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.728 lei
- Venituri totale
- 472.728 lei
- Cheltuieli totale
- 463.992 lei
- Profit brut
- 8.736 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.717 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 114.158 lei
- Active circulante
- 104.733 lei
- Stocuri
- 18.463 lei
- Creanțe
- 38.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.330 lei
- Datorii
- 214.947 lei
- Capitaluri
- 3.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 31.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (cel puțin din 2 mai 2020 → 8 decembrie 2020)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului