ANURO DUO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Agnita, Oraș Agnita, înmatriculată la 9 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ANURO DUO S.R.L.
- CUI
- 45192569
- Nr. înmatriculare
- J32/2196/2021
- EUID
- ROONRC.J32/2196/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MIHAI VITEAZU, nr. 124, Loc. Agnita, Oraș Agnita, Sibiu
- Localitate
- Loc. Agnita, Oraș Agnita, Sibiu
- Cod poștal
- 555100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PASSAFARO ROBERTO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 106 din 286 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Sibiu, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 7.448 din 15.771 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 139%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259.315 lei | 5.908 lei | — | 59.126 lei | 46.264 lei | 13.003 lei |
| 2024 | 108.466 lei | 11.870 lei | — | 36.332 lei | 25.347 lei | 10.985 lei |
| 2023 | 10.923 lei | -611 lei | — | 7.365 lei | 8.189 lei | -824 lei |
| 2022 | 961 lei | -413 lei | — | 2.349 lei | 2.562 lei | -213 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 259.315 lei
- Venituri totale
- 253.524 lei
- Cheltuieli totale
- 245.781 lei
- Profit brut
- 7.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.126 lei
- Stocuri
- 22.058 lei
- Creanțe
- 9.696 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.372 lei
- Datorii
- 46.264 lei
- Capitaluri
- 13.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.466 lei
- Venituri totale
- 117.321 lei
- Cheltuieli totale
- 101.181 lei
- Profit brut
- 16.140 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.332 lei
- Stocuri
- 20.946 lei
- Creanțe
- 3.783 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.603 lei
- Datorii
- 25.347 lei
- Capitaluri
- 10.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.923 lei
- Venituri totale
- 10.923 lei
- Cheltuieli totale
- 11.531 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 608 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 611 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.365 lei
- Stocuri
- 3.497 lei
- Creanțe
- 3.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 304 lei
- Datorii
- 8.189 lei
- Capitaluri
- -824 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 961 lei
- Venituri totale
- 961 lei
- Cheltuieli totale
- 1.345 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 384 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 413 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.349 lei
- Stocuri
- 1.092 lei
- Creanțe
- 961 lei
- Casa și conturi la bănci
- 296 lei
- Datorii
- 2.562 lei
- Capitaluri
- -213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1200 · Fabricarea produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 2042 · Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) (CAEN Rev.2)
- 2059 · Fabricarea altor produse chimice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului