ANTS FREIGHT & HAULAGE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Salcea, înmatriculată la 28 iunie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ANTS FREIGHT & HAULAGE S.R.L.
- CUI
- 36250733
- Nr. înmatriculare
- J33/851/2016
- EUID
- ROONRC.J33/851/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iunie 2016
Sediu social
- Adresă
- SUCEVEI, nr. 47, Oraș Salcea, Suceava
- Localitate
- Oraș Salcea, Suceava
- Cod poștal
- 727475
Contact
- Telefon
- 0758 789 201
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.06.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞERBAN NICOLETA-GHEORGHINIŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 215.097 lei | 981 lei | 214.116 lei |
| 2024 | — | -1.049 lei | 1 | 215.097 lei | 981 lei | 214.116 lei |
| 2023 | 17.645 lei | 10.963 lei | 1 | 216.145 lei | 980 lei | 215.165 lei |
| 2022 | 52.695 lei | 52.965 lei | 1 | 204.755 lei | 554 lei | 204.201 lei |
| 2021 | 72.460 lei | 62.852 lei | 0 | 155.867 lei | 4.631 lei | 151.236 lei |
| 2020 | 56.284 lei | 53.268 lei | 0 | 89.394 lei | 1.010 lei | 88.384 lei |
| 2019 | 52.594 lei | 38.715 lei | 0 | 59.711 lei | 24.258 lei | 35.453 lei |
| 2018 | 32.653 lei | -7.678 lei | 3 | 14.013 lei | 17.275 lei | -3.262 lei |
| 2017 | 50.710 lei | 5.462 lei | 3 | 21.934 lei | 17.518 lei | 4.416 lei |
| 2016 | 21.440 lei | -1.245 lei | 1 | 7.970 lei | 9.015 lei | -1.045 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 215.097 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 108.519 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.578 lei
- Datorii
- 981 lei
- Capitaluri
- 214.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.048 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.048 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.049 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 215.097 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 108.519 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.578 lei
- Datorii
- 981 lei
- Capitaluri
- 214.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.645 lei
- Venituri totale
- 17.645 lei
- Cheltuieli totale
- 4.370 lei
- Profit brut
- 13.275 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.048 lei
- Active circulante
- 215.097 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 108.519 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.578 lei
- Datorii
- 980 lei
- Capitaluri
- 215.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului