Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn insolvență

ANTOSAN LUCKY HOLDING SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ionășeni, Comuna Trușești, înmatriculată la 10 aprilie 2014.

Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.

Identitate

Denumire legală
ANTOSAN LUCKY HOLDING SRL
CUI
33047956
Nr. înmatriculare
J7/137/2014
EUID
ROONRC.J7/137/2014
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
10 aprilie 2014

Sediu social

Adresă
22, nr. 4, Sat Ionășeni, Comuna Trușești, Botoșani
Cod poștal
717404

Stare

Stare ONRC
  • faliment (cod 1070, din 8 iul)
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014 (cod 1139, din 8 iul)
Stare fiscală (ANAF)
Nu a fost încă interogată.

Reprezentanți

  • IONICEANU MIHAELA (FOSTA APACHIŢĂ MIHAELA) — lichidator judiciar

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
3,1 mil. lei02014: 33 mii lei2015: 247 mii lei2016: 234 mii lei2017: 267 mii lei2018: 863 mii lei2019: 3,1 mil. lei2020: 1,6 mil. lei2021: 1,7 mil. lei2022: 946 mii lei2023: 518 mii lei20152017201920212023
Rezultat net
260 mii lei0-513 mii lei2014: -1.339 lei2015: 55 mii lei2016: 3 mii lei2017: 2 mii lei2018: 8 mii lei2019: 260 mii lei2020: -513 mii lei2021: 201 mii lei2022: 6 mii lei2023: -325 mii lei20152017201920212023

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2023518.232 lei-324.778 lei4197.730 lei978.773 lei-306.043 lei
2022946.242 lei6.102 lei5413.238 lei869.102 lei19.136 lei
20211.674.351 lei200.819 lei5764.767 lei951.733 lei13.034 lei
20201.624.189 lei-513.308 lei61.073.831 lei1.261.616 lei-187.785 lei
20193.121.986 lei259.609 lei51.136.789 lei811.267 lei325.522 lei
2018862.876 lei8.115 lei2302.825 lei236.912 lei65.913 lei
2017266.861 lei1.677 lei2170.752 lei112.955 lei57.797 lei
2016234.452 lei2.616 lei2109.699 lei53.579 lei56.120 lei
2015246.854 lei54.643 lei1186.292 lei132.788 lei53.504 lei
201432.735 lei-1.339 lei36.678 lei37.817 lei-1.139 lei
Toți indicatorii

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
518.232 lei
Venituri totale
518.232 lei
Cheltuieli totale
837.828 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
319.596 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
324.778 lei
Active imobilizate
1.192 lei
Active circulante
196.538 lei
Stocuri
Creanțe
192.798 lei
Casa și conturi la bănci
3.740 lei
Datorii
978.773 lei
Capitaluri
-306.043 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
946.242 lei
Venituri totale
946.242 lei
Cheltuieli totale
930.678 lei
Profit brut
15.564 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
6.102 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
12.536 lei
Active circulante
400.702 lei
Stocuri
Creanțe
399.558 lei
Casa și conturi la bănci
1.144 lei
Datorii
869.102 lei
Capitaluri
19.136 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.674.351 lei
Venituri totale
1.674.351 lei
Cheltuieli totale
1.456.788 lei
Profit brut
217.563 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
200.819 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
17.063 lei
Active circulante
747.704 lei
Stocuri
10.755 lei
Creanțe
733.177 lei
Casa și conturi la bănci
3.772 lei
Datorii
951.733 lei
Capitaluri
13.034 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.624.189 lei
Venituri totale
1.624.189 lei
Cheltuieli totale
2.121.255 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
497.066 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
513.308 lei
Active imobilizate
11.671 lei
Active circulante
1.062.160 lei
Stocuri
187.959 lei
Creanțe
869.090 lei
Casa și conturi la bănci
5.111 lei
Datorii
1.261.616 lei
Capitaluri
-187.785 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.121.986 lei
Venituri totale
3.121.986 lei
Cheltuieli totale
2.831.157 lei
Profit brut
290.829 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
259.609 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
12.838 lei
Active circulante
1.123.951 lei
Stocuri
Creanțe
845.788 lei
Casa și conturi la bănci
278.163 lei
Datorii
811.267 lei
Capitaluri
325.522 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
862.876 lei
Venituri totale
863.056 lei
Cheltuieli totale
846.310 lei
Profit brut
16.746 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
8.115 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
13.245 lei
Active circulante
289.580 lei
Stocuri
135.840 lei
Creanțe
19.877 lei
Casa și conturi la bănci
133.863 lei
Datorii
236.912 lei
Capitaluri
65.913 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
266.861 lei
Venituri totale
266.861 lei
Cheltuieli totale
262.515 lei
Profit brut
4.346 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.677 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
170.752 lei
Stocuri
109.181 lei
Creanțe
26.951 lei
Casa și conturi la bănci
34.620 lei
Datorii
112.955 lei
Capitaluri
57.797 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2016 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
234.452 lei
Venituri totale
234.452 lei
Cheltuieli totale
227.147 lei
Profit brut
7.305 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.616 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
109.699 lei
Stocuri
104.325 lei
Creanțe
3.558 lei
Casa și conturi la bănci
1.816 lei
Datorii
53.579 lei
Capitaluri
56.120 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2015 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
246.854 lei
Venituri totale
246.854 lei
Cheltuieli totale
184.804 lei
Profit brut
62.050 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
54.643 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
186.292 lei
Stocuri
81.829 lei
Creanțe
20.861 lei
Casa și conturi la bănci
83.602 lei
Datorii
132.788 lei
Capitaluri
53.504 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2014 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
32.735 lei
Venituri totale
32.735 lei
Cheltuieli totale
33.092 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
357 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.339 lei
Active imobilizate
Active circulante
36.678 lei
Stocuri
5.310 lei
Creanțe
30.472 lei
Casa și conturi la bănci
896 lei
Datorii
37.817 lei
Capitaluri
-1.139 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Contracte publice

  • 8 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2021–2022) · valoare însumată de cel mult 826 mii lei
  • 6 contracte atribuite, de la 2 autorități contractante (2019–2023) · valoare însumată de cel mult 7,6 mil. lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Cei mai mari cumpărători

Ultimele 5 atribuiri

  1. Contract nr. 7010

    Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)

    1.514.137 lei · COMUNA UNGURENI · CPV 45210000-2 · Procedura simplificata

  2. Contract nr. 7012

    Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)

    672.610 lei · COMUNA UNGURENI · CPV 45210000-2 · Procedura simplificata

  3. Cumpărare directă

    Lucrari de reabilitare si modernizare

    440.000 lei · Scoala Gimnaziala Nr.1 Ripiceni · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

  4. Cumpărare directă

    Lucrari de reparatii si finisaje

    46.219 lei · Scoala Gimnaziala Nr.1 Ripiceni · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

  5. Contract nr. 3901

    Extindere, reabilitare, modernizare si dotare gradinita in sat Negreni, comuna Stiubieni, judetul Botosani

    1.049.682,59 lei · COMUNA STIUBIENI · CPV 45214100-1 · Procedura simplificata

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 iulie 2019 și 12 iunie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Stare
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014 (8 iul → prezent)
  • faliment (8 iul → prezent)

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Stare la registrul comerțului: faliment
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  6. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  7. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  8. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  9. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  10. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  11. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
    • Înmatriculare la registrul comerțului