ANTONIO STAR EVERLAST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bircii, Oraș Scornicești, înmatriculată la 9 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ANTONIO STAR EVERLAST S.R.L.
- CUI
- 38664677
- Nr. înmatriculare
- J28/13/2018
- EUID
- ROONRC.J28/13/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- BIRCII, nr. 230, Sat Bircii, Oraș Scornicești, Olt
- Localitate
- Sat Bircii, Oraș Scornicești, Olt
- Cod poștal
- 235602
Contact
- Telefon
- 0744 338 219
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 iunie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 7 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICOLAE TIBERIU-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 80 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Olt, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 1.284 din 8.210 în tot județul, și locul 1.030 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.397.676 lei | 160.928 lei | 5 | 1.227.787 lei | 334.342 lei | 893.445 lei |
| 2024 | 1.112.468 lei | 175.256 lei | 4 | 1.077.567 lei | 345.049 lei | 732.518 lei |
| 2023 | 1.385.757 lei | 275.085 lei | 4 | 885.904 lei | 328.642 lei | 557.262 lei |
| 2022 | 1.337.313 lei | 281.937 lei | 3 | 724.667 lei | 442.490 lei | 282.177 lei |
| 2021 | 905.137 lei | 219.380 lei | 3 | 708.121 lei | 206.975 lei | 501.146 lei |
| 2020 | 514.314 lei | 163.834 lei | 2 | 507.587 lei | 225.821 lei | 281.766 lei |
| 2019 | 279.861 lei | 61.220 lei | 1 | 185.008 lei | 67.076 lei | 117.932 lei |
| 2018 | 284.890 lei | 56.512 lei | 1 | 144.034 lei | 87.322 lei | 56.712 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.397.676 lei
- Venituri totale
- 1.410.708 lei
- Cheltuieli totale
- 1.201.585 lei
- Profit brut
- 209.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.928 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 137.394 lei
- Active circulante
- 1.090.393 lei
- Stocuri
- 81.280 lei
- Creanțe
- 917.901 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.212 lei
- Datorii
- 334.342 lei
- Capitaluri
- 893.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.112.468 lei
- Venituri totale
- 1.127.865 lei
- Cheltuieli totale
- 922.884 lei
- Profit brut
- 204.981 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 175.256 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 230.466 lei
- Active circulante
- 847.101 lei
- Stocuri
- 343.542 lei
- Creanțe
- 372.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131.019 lei
- Datorii
- 345.049 lei
- Capitaluri
- 732.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.385.757 lei
- Venituri totale
- 1.390.225 lei
- Cheltuieli totale
- 1.101.237 lei
- Profit brut
- 288.988 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 275.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 339.636 lei
- Active circulante
- 546.268 lei
- Stocuri
- 372.414 lei
- Creanțe
- 90.261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.593 lei
- Datorii
- 328.642 lei
- Capitaluri
- 557.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului