ANTO-ȘTEF STYLING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poienari, Comuna Poienarii de Mușcel, înmatriculată la 27 septembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ANTO-ȘTEF STYLING SRL
- CUI
- 36568711
- Nr. înmatriculare
- J2016001628033
- EUID
- ROONRC.J2016001628033
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- nr. 134, Sat Poienari, Comuna Poienarii de Mușcel, Argeș
- Localitate
- Sat Poienari, Comuna Poienarii de Mușcel, Argeș
- Cod poștal
- 117583
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU MARICICA ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 201 din 480 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Argeș, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 15.309 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61.851 lei | 1.002 lei | 1 | 22.104 lei | 4.352 lei | 17.752 lei |
| 2024 | 71.051 lei | 6.771 lei | 1 | 25.060 lei | 8.310 lei | 16.750 lei |
| 2023 | 58.716 lei | 8.800 lei | 1 | 17.917 lei | 7.938 lei | 9.979 lei |
| 2022 | 146.858 lei | 12.375 lei | 1 | 1.504 lei | 6.324 lei | 1.180 lei |
| 2021 | 235.965 lei | 1.717 lei | 2 | 10.757 lei | 27.953 lei | -11.196 lei |
| 2020 | 273.159 lei | -13.926 lei | 2 | 9.557 lei | 23.283 lei | -13.726 lei |
| 2019 | 259.744 lei | 10.057 lei | 2 | 13.848 lei | 13.648 lei | 200 lei |
| 2018 | — | -1.371 lei | 1 | 602 lei | 11.000 lei | -10.398 lei |
| 2017 | 21.871 lei | 461 lei | 1 | 1.306 lei | 10.333 lei | -9.027 lei |
| 2016 | 1.530 lei | -9.688 lei | 1 | 1.212 lei | 10.700 lei | -9.488 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.851 lei
- Venituri totale
- 62.405 lei
- Cheltuieli totale
- 60.873 lei
- Profit brut
- 1.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.002 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.104 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.104 lei
- Datorii
- 4.352 lei
- Capitaluri
- 17.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.051 lei
- Venituri totale
- 75.371 lei
- Cheltuieli totale
- 67.959 lei
- Profit brut
- 7.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.060 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.060 lei
- Datorii
- 8.310 lei
- Capitaluri
- 16.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.716 lei
- Venituri totale
- 59.540 lei
- Cheltuieli totale
- 50.232 lei
- Profit brut
- 9.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.800 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.917 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.684 lei
- Datorii
- 7.938 lei
- Capitaluri
- 9.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.858 lei
- Venituri totale
- 147.717 lei
- Cheltuieli totale
- 133.896 lei
- Profit brut
- 13.821 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.375 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.504 lei
- Stocuri
- 2 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.501 lei
- Datorii
- 6.324 lei
- Capitaluri
- 1.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.965 lei
- Venituri totale
- 236.252 lei
- Cheltuieli totale
- 233.635 lei
- Profit brut
- 2.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.717 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.757 lei
- Stocuri
- 6.856 lei
- Creanțe
- 633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.268 lei
- Datorii
- 27.953 lei
- Capitaluri
- -11.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.159 lei
- Venituri totale
- 273.544 lei
- Cheltuieli totale
- 284.795 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.251 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.926 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.557 lei
- Stocuri
- 2.452 lei
- Creanțe
- 1.972 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.133 lei
- Datorii
- 23.283 lei
- Capitaluri
- -13.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 259.744 lei
- Venituri totale
- 260.301 lei
- Cheltuieli totale
- 247.641 lei
- Profit brut
- 12.660 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.057 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.848 lei
- Stocuri
- 10.745 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.103 lei
- Datorii
- 13.648 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.371 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.371 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 602 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 602 lei
- Datorii
- 11.000 lei
- Capitaluri
- -10.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.871 lei
- Venituri totale
- 21.891 lei
- Cheltuieli totale
- 20.773 lei
- Profit brut
- 1.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.306 lei
- Datorii
- 10.333 lei
- Capitaluri
- -9.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.530 lei
- Venituri totale
- 1.530 lei
- Cheltuieli totale
- 11.172 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.642 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.688 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.212 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.212 lei
- Datorii
- 10.700 lei
- Capitaluri
- -9.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului