ANTI AGE CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 20 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ANTI AGE CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 42800017
- Nr. înmatriculare
- J2020002098120
- EUID
- ROONRC.J2020002098120
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- G-RAL TRAIAN MOȘOIU, nr. 42-44, mezanin, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400132
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AVRAM MARCEL ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 708 din 799 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Cluj, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 35.026 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 74%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.826 lei | -225.725 lei | — | 149.294 lei | 362.990 lei | -213.696 lei |
| 2024 | 143.865 lei | -71.626 lei | — | 528.500 lei | 516.471 lei | 12.029 lei |
| 2023 | 131.908 lei | 3.679 lei | — | 508.520 lei | 417.987 lei | 90.533 lei |
| 2022 | 258.793 lei | 32.791 lei | — | 505.553 lei | 418.699 lei | 86.854 lei |
| 2021 | 223.844 lei | 12.576 lei | — | 408.066 lei | 354.003 lei | 54.063 lei |
| 2020 | 43.138 lei | 41.287 lei | — | 41.536 lei | 49 lei | 41.487 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.826 lei
- Venituri totale
- 48.578 lei
- Cheltuieli totale
- 274.279 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 225.701 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 225.725 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 149.294 lei
- Stocuri
- 132.486 lei
- Creanțe
- 16.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 575 lei
- Datorii
- 362.990 lei
- Capitaluri
- -213.696 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 143.865 lei
- Venituri totale
- 143.869 lei
- Cheltuieli totale
- 215.495 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.626 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.626 lei
- Active imobilizate
- 2.513 lei
- Active circulante
- 525.987 lei
- Stocuri
- 334.001 lei
- Creanțe
- 173.058 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.292 lei
- Datorii
- 516.471 lei
- Capitaluri
- 12.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.908 lei
- Venituri totale
- 138.263 lei
- Cheltuieli totale
- 133.221 lei
- Profit brut
- 5.042 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.679 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.026 lei
- Active circulante
- 503.494 lei
- Stocuri
- 356.769 lei
- Creanțe
- 137.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.301 lei
- Datorii
- 417.987 lei
- Capitaluri
- 90.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.793 lei
- Venituri totale
- 262.732 lei
- Cheltuieli totale
- 223.240 lei
- Profit brut
- 39.492 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.538 lei
- Active circulante
- 498.015 lei
- Stocuri
- 352.868 lei
- Creanțe
- 141.603 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.544 lei
- Datorii
- 418.699 lei
- Capitaluri
- 86.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 223.844 lei
- Venituri totale
- 254.392 lei
- Cheltuieli totale
- 235.115 lei
- Profit brut
- 19.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.576 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.051 lei
- Active circulante
- 398.015 lei
- Stocuri
- 301.777 lei
- Creanțe
- 60.153 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.183 lei
- Datorii
- 354.003 lei
- Capitaluri
- 54.063 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.138 lei
- Venituri totale
- 43.138 lei
- Cheltuieli totale
- 1.832 lei
- Profit brut
- 41.306 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.536 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.136 lei
- Datorii
- 49 lei
- Capitaluri
- 41.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului