ANSY ACCOUNT SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 15 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ANSY ACCOUNT SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 44445060
- Nr. înmatriculare
- J2021001184328
- EUID
- ROONRC.J2021001184328
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- LEMNELOR, nr. 21, ap. 1, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550135
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VULCAN ANCA SIMONA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 334 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Sibiu, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 3.063 din 15.771 în tot județul, și locul 1.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.192.695 lei | 558.746 lei | 6 | 758.169 lei | 199.223 lei | 558.946 lei |
| 2024 | 1.105.045 lei | 586.774 lei | 5 | 166.271 lei | 152.200 lei | 14.071 lei |
| 2023 | 911.985 lei | 420.106 lei | 5 | 101.848 lei | 85.681 lei | 16.167 lei |
| 2022 | 553.474 lei | 248.249 lei | 3 | 54.909 lei | 45.805 lei | 9.104 lei |
| 2021 | 73.350 lei | 29.076 lei | 1 | 45.889 lei | 16.613 lei | 29.276 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.192.695 lei
- Venituri totale
- 1.192.864 lei
- Cheltuieli totale
- 600.121 lei
- Profit brut
- 592.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 558.746 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.348 lei
- Active circulante
- 742.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 668.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.584 lei
- Datorii
- 199.223 lei
- Capitaluri
- 558.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.105.045 lei
- Venituri totale
- 1.105.166 lei
- Cheltuieli totale
- 492.148 lei
- Profit brut
- 613.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 586.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.829 lei
- Active circulante
- 145.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.978 lei
- Datorii
- 152.200 lei
- Capitaluri
- 14.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 911.985 lei
- Venituri totale
- 913.043 lei
- Cheltuieli totale
- 486.582 lei
- Profit brut
- 426.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 420.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.236 lei
- Active circulante
- 75.612 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.777 lei
- Datorii
- 85.681 lei
- Capitaluri
- 16.167 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 553.474 lei
- Venituri totale
- 555.487 lei
- Cheltuieli totale
- 303.384 lei
- Profit brut
- 252.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.846 lei
- Active circulante
- 28.063 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.164 lei
- Datorii
- 45.805 lei
- Capitaluri
- 9.104 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.350 lei
- Venituri totale
- 73.350 lei
- Cheltuieli totale
- 43.701 lei
- Profit brut
- 29.649 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.323 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.566 lei
- Datorii
- 16.613 lei
- Capitaluri
- 29.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului