ANNAZIDARUDANCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 3 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ANNAZIDARUDANCE S.R.L.
- CUI
- 46243695
- Nr. înmatriculare
- J2022003600234
- EUID
- ROONRC.J2022003600234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA ELIADE, nr. 14, vila 32, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZIDARU ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 107 din 152 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8552, județul Ilfov, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 32.040 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.525 lei | 10.088 lei | — | 34.308 lei | 23.980 lei | 10.328 lei |
| 2024 | 93.107 lei | 37.137 lei | — | 55.270 lei | 17.569 lei | 37.701 lei |
| 2023 | 68.505 lei | 25.453 lei | — | 31.040 lei | 2.776 lei | 28.264 lei |
| 2022 | 26.752 lei | 2.611 lei | — | 4.956 lei | 2.145 lei | 2.811 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.525 lei
- Venituri totale
- 57.525 lei
- Cheltuieli totale
- 42.380 lei
- Profit brut
- 15.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.088 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.308 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 34.308 lei
- Datorii
- 23.980 lei
- Capitaluri
- 10.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.107 lei
- Venituri totale
- 93.107 lei
- Cheltuieli totale
- 44.300 lei
- Profit brut
- 48.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.270 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.621 lei
- Datorii
- 17.569 lei
- Capitaluri
- 37.701 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.505 lei
- Venituri totale
- 68.505 lei
- Cheltuieli totale
- 38.869 lei
- Profit brut
- 29.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.453 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.040 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.391 lei
- Datorii
- 2.776 lei
- Capitaluri
- 28.264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.752 lei
- Venituri totale
- 26.752 lei
- Cheltuieli totale
- 23.338 lei
- Profit brut
- 3.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.611 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 298 lei
- Active circulante
- 4.658 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 329 lei
- Datorii
- 2.145 lei
- Capitaluri
- 2.811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului