ANITA SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Găinești, Comuna Slatina, înmatriculată la 15 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ANITA SPEED S.R.L.
- CUI
- 48331971
- Nr. înmatriculare
- J33/1077/2023
- EUID
- ROONRC.J33/1077/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- GĂINEȘTI, nr. 387, Sat Găinești, Comuna Slatina, Suceava
- Localitate
- Sat Găinești, Comuna Slatina, Suceava
- Cod poștal
- 727491
Contact
- Telefon
- 0728 174 582
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RUSU NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -17.809 lei | — | 46.777 lei | 124.506 lei | -77.729 lei |
| 2024 | 115.651 lei | -71.163 lei | 1 | 61.402 lei | 121.322 lei | -59.920 lei |
| 2023 | 119.909 lei | 11.043 lei | 1 | 59.879 lei | 48.636 lei | 11.243 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 17.809 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.809 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.809 lei
- Active imobilizate
- 24.600 lei
- Active circulante
- 22.177 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- -36 lei
- Datorii
- 124.506 lei
- Capitaluri
- -77.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.651 lei
- Venituri totale
- 115.685 lei
- Cheltuieli totale
- 185.688 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70.003 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.163 lei
- Active imobilizate
- 31.800 lei
- Active circulante
- 29.602 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 121.322 lei
- Capitaluri
- -59.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.909 lei
- Venituri totale
- 119.909 lei
- Cheltuieli totale
- 107.691 lei
- Profit brut
- 12.218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.043 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.879 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.343 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.536 lei
- Datorii
- 48.636 lei
- Capitaluri
- 11.243 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului