ANGHILA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Eșelnița, Comuna Eșelnița, înmatriculată la 10 aprilie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ANGHILA S.R.L.
- CUI
- 18846429
- Nr. înmatriculare
- J2020000155256
- EUID
- ROONRC.J2020000155256
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 aprilie 2020
Sediu social
- Adresă
- EȘELNIȚA, nr. 1208A, ZONA MRACONIA, Sat Eșelnița, Comuna Eșelnița, Mehedinți
- Localitate
- Sat Eșelnița, Comuna Eșelnița, Mehedinți
- Cod poștal
- 227195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TROACĂ IONIȚĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 19 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4211, județul Mehedinți, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 105 din 4.098 în tot județul, și locul 29 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.257.680 lei | 44.875 lei | 60 | 16.503.106 lei | 14.629.578 lei | 1.941.348 lei |
| 2024 | 14.676.065 lei | 1.160.271 lei | 35 | 12.533.588 lei | 10.716.573 lei | 1.896.949 lei |
| 2023 | 7.366.449 lei | 81.786 lei | 34 | 9.722.947 lei | 9.168.837 lei | 1.383.105 lei |
| 2022 | 11.240.664 lei | 89.699 lei | 33 | 11.182.217 lei | 9.721.972 lei | 1.462.037 lei |
| 2021 | 15.292.172 lei | 398.563 lei | 40 | 15.750.279 lei | 14.341.869 lei | 1.426.786 lei |
| 2020 | 11.912.653 lei | 1.032.792 lei | 40 | 12.009.802 lei | 9.270.365 lei | 2.935.585 lei |
| 2019 | 9.035.127 lei | 258.504 lei | 29 | 8.578.825 lei | 6.718.166 lei | 1.902.792 lei |
| 2018 | 9.462.026 lei | 2.053.997 lei | 20 | 8.066.678 lei | 6.457.789 lei | 1.644.289 lei |
| 2017 | 4.439.263 lei | 13.328 lei | 6 | 3.939.577 lei | 4.360.765 lei | -409.958 lei |
| 2016 | 313.078 lei | -38.761 lei | 2 | 1.154.182 lei | 1.597.887 lei | -423.286 lei |
| 2015 | 120.742 lei | -85.432 lei | 1 | 328.551 lei | 712.931 lei | -384.380 lei |
| 2014 | 111.956 lei | -18.096 lei | 3 | 144.192 lei | 443.319 lei | -298.998 lei |
| 2013 | 109.595 lei | -20.784 lei | 5 | 149.150 lei | 430.052 lei | -280.902 lei |
| 2012 | 203.510 lei | 4.556 lei | 8 | 214.907 lei | 442.190 lei | -229.308 lei |
| 2011 | 179.730 lei | -48.762 lei | 8 | 194.607 lei | 428.831 lei | -233.864 lei |
| 2010 | 85.646 lei | -136.468 lei | 8 | 198.019 lei | 383.482 lei | -185.102 lei |
| 2009 | 14.756 lei | -29.685 lei | 5 | 3.458 lei | 53.552 lei | -49.734 lei |
| 2008 | 3.517 lei | -19.298 lei | 5 | 3.415 lei | 23.824 lei | -20.049 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.257.680 lei
- Venituri totale
- 9.583.844 lei
- Cheltuieli totale
- 9.384.236 lei
- Profit brut
- 199.608 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.875 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.644.126 lei
- Active circulante
- 7.858.980 lei
- Stocuri
- 724.994 lei
- Creanțe
- 6.858.062 lei
- Casa și conturi la bănci
- 275.924 lei
- Datorii
- 14.629.578 lei
- Capitaluri
- 1.941.348 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 60
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.676.065 lei
- Venituri totale
- 14.501.563 lei
- Cheltuieli totale
- 13.062.968 lei
- Profit brut
- 1.438.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.160.271 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.175.383 lei
- Active circulante
- 8.358.205 lei
- Stocuri
- 567.193 lei
- Creanțe
- 7.579.893 lei
- Casa și conturi la bănci
- 211.119 lei
- Datorii
- 10.716.573 lei
- Capitaluri
- 1.896.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 35
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.366.449 lei
- Venituri totale
- 7.233.260 lei
- Cheltuieli totale
- 7.085.484 lei
- Profit brut
- 147.776 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.786 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.322.459 lei
- Active circulante
- 5.400.488 lei
- Stocuri
- 1.495.031 lei
- Creanțe
- 2.838.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.067.030 lei
- Datorii
- 9.168.837 lei
- Capitaluri
- 1.383.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.240.664 lei
- Venituri totale
- 14.789.102 lei
- Cheltuieli totale
- 14.610.841 lei
- Profit brut
- 178.261 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.699 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.373.076 lei
- Active circulante
- 6.809.141 lei
- Stocuri
- 1.864.439 lei
- Creanțe
- 4.218.469 lei
- Casa și conturi la bănci
- 726.233 lei
- Datorii
- 9.721.972 lei
- Capitaluri
- 1.462.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 33
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.292.172 lei
- Venituri totale
- 15.319.295 lei
- Cheltuieli totale
- 14.792.831 lei
- Profit brut
- 526.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 398.563 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.736.658 lei
- Active circulante
- 11.013.621 lei
- Stocuri
- 349.259 lei
- Creanțe
- 3.586.568 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.077.794 lei
- Datorii
- 14.341.869 lei
- Capitaluri
- 1.426.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 40
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.912.653 lei
- Venituri totale
- 11.938.997 lei
- Cheltuieli totale
- 10.663.458 lei
- Profit brut
- 1.275.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.032.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.897.002 lei
- Active circulante
- 7.112.800 lei
- Stocuri
- 221.855 lei
- Creanțe
- 5.755.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.135.620 lei
- Datorii
- 9.270.365 lei
- Capitaluri
- 2.935.585 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 40
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.035.127 lei
- Venituri totale
- 9.164.941 lei
- Cheltuieli totale
- 8.813.560 lei
- Profit brut
- 351.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 258.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.596.627 lei
- Active circulante
- 4.982.198 lei
- Stocuri
- 198.228 lei
- Creanțe
- 4.163.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 620.459 lei
- Datorii
- 6.718.166 lei
- Capitaluri
- 1.902.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.462.026 lei
- Venituri totale
- 9.491.853 lei
- Cheltuieli totale
- 7.193.518 lei
- Profit brut
- 2.298.335 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.053.997 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.243.943 lei
- Active circulante
- 4.822.735 lei
- Stocuri
- 48.794 lei
- Creanțe
- 4.105.246 lei
- Casa și conturi la bănci
- 668.695 lei
- Datorii
- 6.457.789 lei
- Capitaluri
- 1.644.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.439.263 lei
- Venituri totale
- 4.580.355 lei
- Cheltuieli totale
- 4.526.049 lei
- Profit brut
- 54.306 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.328 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.490.250 lei
- Active circulante
- 2.449.327 lei
- Stocuri
- 51.276 lei
- Creanțe
- 1.665.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 732.295 lei
- Datorii
- 4.360.765 lei
- Capitaluri
- -409.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 313.078 lei
- Venituri totale
- 314.650 lei
- Cheltuieli totale
- 350.265 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.615 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.761 lei
- Active imobilizate
- 607.465 lei
- Active circulante
- 546.717 lei
- Stocuri
- 1.201 lei
- Creanțe
- 538.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.514 lei
- Datorii
- 1.597.887 lei
- Capitaluri
- -423.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.742 lei
- Venituri totale
- 292.264 lei
- Cheltuieli totale
- 374.074 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 81.810 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 85.432 lei
- Active imobilizate
- 222.311 lei
- Active circulante
- 106.240 lei
- Stocuri
- 1.201 lei
- Creanțe
- 100.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.676 lei
- Datorii
- 712.931 lei
- Capitaluri
- -384.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 111.956 lei
- Venituri totale
- 118.992 lei
- Cheltuieli totale
- 133.518 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.526 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.096 lei
- Active imobilizate
- 68.141 lei
- Active circulante
- 76.051 lei
- Stocuri
- 1.201 lei
- Creanțe
- 37.953 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.897 lei
- Datorii
- 443.319 lei
- Capitaluri
- -298.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 109.595 lei
- Venituri totale
- 109.601 lei
- Cheltuieli totale
- 127.130 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.529 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.784 lei
- Active imobilizate
- 84.147 lei
- Active circulante
- 65.003 lei
- Stocuri
- 1.201 lei
- Creanțe
- 53.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.102 lei
- Datorii
- 430.052 lei
- Capitaluri
- -280.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 203.510 lei
- Venituri totale
- 207.406 lei
- Cheltuieli totale
- 202.850 lei
- Profit brut
- 4.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 100.175 lei
- Active circulante
- 114.732 lei
- Stocuri
- 29.556 lei
- Creanțe
- 44.853 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.323 lei
- Datorii
- 442.190 lei
- Capitaluri
- -229.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 179.730 lei
- Venituri totale
- 182.001 lei
- Cheltuieli totale
- 230.763 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.762 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.762 lei
- Active imobilizate
- 115.495 lei
- Active circulante
- 79.112 lei
- Stocuri
- 23.105 lei
- Creanțe
- 43.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.712 lei
- Datorii
- 428.831 lei
- Capitaluri
- -233.864 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 85.646 lei
- Venituri totale
- 85.658 lei
- Cheltuieli totale
- 220.476 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 134.818 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 136.468 lei
- Active imobilizate
- 130.648 lei
- Active circulante
- 67.371 lei
- Stocuri
- 16.688 lei
- Creanțe
- 38.723 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.960 lei
- Datorii
- 383.482 lei
- Capitaluri
- -185.102 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.756 lei
- Venituri totale
- 14.756 lei
- Cheltuieli totale
- 42.974 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 28.218 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 29.685 lei
- Active imobilizate
- 542 lei
- Active circulante
- 2.916 lei
- Stocuri
- 295 lei
- Creanțe
- 1.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.456 lei
- Datorii
- 53.552 lei
- Capitaluri
- -49.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.517 lei
- Venituri totale
- 5.142 lei
- Cheltuieli totale
- 24.440 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 19.298 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 19.298 lei
- Active imobilizate
- 542 lei
- Active circulante
- 2.873 lei
- Stocuri
- 79 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.794 lei
- Datorii
- 23.824 lei
- Capitaluri
- -20.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Contracte publice
- 13 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 3,3 mil. lei
- 11 contracte atribuite, de la 6 autorități contractante (2019–2026) · valoare însumată de cel mult 53,8 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA7 atribuiri · cel mult 15,5 mil. lei
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA4 atribuiri · cel mult 14,1 mil. lei
- COMUNA OBARSIA DE CAMPo atribuire · cel mult 11,7 mil. lei
- Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani)4 atribuiri · cel mult 10,6 mil. lei
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A.o atribuire · cel mult 3,1 mil. lei
- COMUNA ESELNITA (PRIMARIA COMUNEI ESELNITA)3 atribuiri · cel mult 785 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Contract nr. 10001
Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
5.753.423 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 45233142-6 · Procedura simplificata
- Cumpărare directă
Lucrari de repunere provizorie in functiune DF Motru cu Apă OS Pades,conform ADV1512393/22.12.2025
795.868,15 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 45233142-6 Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
MODERNIZARE DRUM ACCES CIMITIR / STATIE EPURARE
530.074 lei · Comuna Svinita · CPV 45233120-6 Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Contract nr. 12705
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
6.808.501 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 45233120-6 · Procedura simplificata
- Contract nr. 35
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
11.681.372 lei · COMUNA OBARSIA DE CAMP · CPV 45233120-6 · Procedura simplificata
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 10 decembrie 2019 și 23 ianuarie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.2)
- 0312 · Pescuitul în ape dulci (CAEN Rev.2)
- 0811 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei (CAEN Rev.2)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (6)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2006
- Înregistrare în scopuri de TVA