ANGACO GROUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lihulești, Comuna Berlești, înmatriculată la 22 septembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- ANGACO GROUP SRL
- CUI
- 24232318
- Nr. înmatriculare
- J18/566/2015
- EUID
- ROONRC.J18/566/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 septembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- nr. 286, Sat Lihulești, Comuna Berlești, Gorj
- Localitate
- Sat Lihulești, Comuna Berlești, Gorj
- Cod poștal
- 217073
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.09.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PASCHIA CIPRIAN-RAUL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Gorj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 0 | 21.399 lei | 207.908 lei | -186.509 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 21.399 lei | 207.908 lei | -186.509 lei |
| 2023 | — | -100 lei | 0 | 21.399 lei | 207.908 lei | -186.509 lei |
| 2022 | — | -100 lei | 0 | 21.380 lei | 207.889 lei | -186.509 lei |
| 2021 | — | 6.018 lei | 0 | 21.480 lei | 207.889 lei | -186.409 lei |
| 2020 | 209.838 lei | 4.739 lei | 1 | 33.706 lei | 226.133 lei | -192.427 lei |
| 2019 | 435.900 lei | 9.981 lei | 2 | 315.526 lei | 512.692 lei | -197.166 lei |
| 2018 | 307.045 lei | 3.211 lei | 3 | 244.818 lei | 464.698 lei | -219.880 lei |
| 2017 | — | -15.944 lei | 1 | 123.825 lei | 346.916 lei | -223.091 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 5.892 lei | 213.039 lei | -207.147 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 1.322 lei | 208.469 lei | -207.147 lei |
| 2014 | 0 lei | -20 lei | 0 | 5.692 lei | 213.039 lei | -207.347 lei |
| 2013 | 38.089 lei | -23.647 lei | 1 | 6.412 lei | 213.739 lei | -207.327 lei |
| 2012 | 92.534 lei | -30.671 lei | 3 | 21.480 lei | 205.160 lei | -183.680 lei |
| 2011 | 134.162 lei | -42.850 lei | 2 | 48.219 lei | 201.227 lei | -153.008 lei |
| 2010 | 167.233 lei | -38.326 lei | 2 | 91.820 lei | 201.978 lei | -110.158 lei |
| 2009 | 90.391 lei | -50.145 lei | 3 | 85.051 lei | 156.883 lei | -71.832 lei |
| 2008 | 40.318 lei | -21.887 lei | 2 | 101.785 lei | 123.472 lei | -21.687 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.399 lei
- Stocuri
- 8.919 lei
- Creanțe
- 4.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.402 lei
- Datorii
- 207.908 lei
- Capitaluri
- -186.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.399 lei
- Stocuri
- 8.919 lei
- Creanțe
- 4.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.402 lei
- Datorii
- 207.908 lei
- Capitaluri
- -186.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.399 lei
- Stocuri
- 8.919 lei
- Creanțe
- 4.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.402 lei
- Datorii
- 207.908 lei
- Capitaluri
- -186.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.