ANDY BRICHETE ECO-SYM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Călui, Comuna Călui, înmatriculată la 23 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ANDY BRICHETE ECO-SYM S.R.L.
- CUI
- 39654558
- Nr. înmatriculare
- J28/664/2018
- EUID
- ROONRC.J28/664/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- PREOT ALEXANDRU NICOLAE, nr. 154, Sat Călui, Comuna Călui, Olt
- Localitate
- Sat Călui, Comuna Călui, Olt
- Cod poștal
- 237291
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUCĂ DUMITRU-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1629, județul Olt, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 7.617 din 8.210 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 78%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.000 lei | 831 lei | — | 68.437 lei | 0 lei | 46.324 lei |
| 2024 | 31.487 lei | 1.971 lei | — | 87.214 lei | 0 lei | 45.493 lei |
| 2023 | 70.837 lei | 435 lei | 1 | 118.856 lei | 16.840 lei | 43.522 lei |
| 2022 | 118.779 lei | 14.295 lei | 3 | 135.614 lei | 13.558 lei | 43.087 lei |
| 2021 | 102.426 lei | 29.242 lei | 4 | 151.076 lei | 20.940 lei | 28.792 lei |
| 2020 | 61.620 lei | 5.665 lei | 3 | 156.215 lei | 29.713 lei | -450 lei |
| 2019 | — | -3.930 lei | — | 3.886 lei | 10.001 lei | -6.115 lei |
| 2018 | — | -2.385 lei | — | 3.816 lei | 6.001 lei | -2.185 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.000 lei
- Venituri totale
- 26.608 lei
- Cheltuieli totale
- 25.619 lei
- Profit brut
- 989 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 831 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.816 lei
- Active circulante
- 27.621 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.372 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.249 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 46.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.487 lei
- Venituri totale
- 48.260 lei
- Cheltuieli totale
- 45.914 lei
- Profit brut
- 2.346 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.971 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.424 lei
- Active circulante
- 26.790 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.533 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 45.493 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.837 lei
- Venituri totale
- 91.312 lei
- Cheltuieli totale
- 86.542 lei
- Profit brut
- 4.770 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.676 lei
- Active circulante
- 37.180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.523 lei
- Datorii
- 16.840 lei
- Capitaluri
- 43.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.779 lei
- Venituri totale
- 197.833 lei
- Cheltuieli totale
- 182.273 lei
- Profit brut
- 15.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.295 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.484 lei
- Active circulante
- 38.130 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.130 lei
- Datorii
- 13.558 lei
- Capitaluri
- 43.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.426 lei
- Venituri totale
- 181.186 lei
- Cheltuieli totale
- 150.919 lei
- Profit brut
- 30.267 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.242 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 119.859 lei
- Active circulante
- 31.217 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.367 lei
- Datorii
- 20.940 lei
- Capitaluri
- 28.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.620 lei
- Venituri totale
- 135.897 lei
- Cheltuieli totale
- 129.618 lei
- Profit brut
- 6.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.889 lei
- Active circulante
- 17.326 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.706 lei
- Datorii
- 29.713 lei
- Capitaluri
- -450 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.930 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.930 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.930 lei
- Active imobilizate
- 306 lei
- Active circulante
- 3.580 lei
- Stocuri
- 2.500 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 10.001 lei
- Capitaluri
- -6.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.385 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.385 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.385 lei
- Active imobilizate
- 306 lei
- Active circulante
- 3.510 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.510 lei
- Datorii
- 6.001 lei
- Capitaluri
- -2.185 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 3 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA CALUIo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultima atribuire
- T4 2020Cumpărare directă nr. DA26962585
Brichete din paie,rapiță si resturi vegetale
2.600 lei · COMUNA CALUI · CPV 09100000-0 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului