ANDRITOIU CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 4 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ANDRITOIU CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 41850319
- Nr. înmatriculare
- J35/4116/2019
- EUID
- ROONRC.J35/4116/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- FELIX, nr. 6, ap. 3b/2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300645
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDRIŢOIU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7830, județul Timiș, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 16.324 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215.221 lei | 794 lei | 2 | 341.549 lei | 160.985 lei | 180.564 lei |
| 2024 | 474.771 lei | 370.744 lei | 1 | 576.651 lei | 182.881 lei | 393.770 lei |
| 2023 | 60.327 lei | 15.466 lei | 1 | 258.198 lei | 235.173 lei | 23.025 lei |
| 2022 | 296.060 lei | 115.709 lei | 1 | 317.506 lei | 201.557 lei | 115.949 lei |
| 2021 | 173.896 lei | 35.474 lei | 1 | 150.451 lei | 128.831 lei | 21.851 lei |
| 2020 | 32.113 lei | -10.593 lei | 1 | 6.786 lei | 22.743 lei | -13.624 lei |
| 2019 | — | -3.231 lei | — | 1.593 lei | 4.624 lei | -3.031 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.221 lei
- Venituri totale
- 219.872 lei
- Cheltuieli totale
- 215.260 lei
- Profit brut
- 4.612 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 218.058 lei
- Active circulante
- 123.491 lei
- Stocuri
- 1.960 lei
- Creanțe
- 43.803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.117 lei
- Datorii
- 160.985 lei
- Capitaluri
- 180.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 474.771 lei
- Venituri totale
- 477.317 lei
- Cheltuieli totale
- 96.765 lei
- Profit brut
- 380.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 370.744 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 223.547 lei
- Active circulante
- 353.104 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 81.154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 271.950 lei
- Datorii
- 182.881 lei
- Capitaluri
- 393.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.327 lei
- Venituri totale
- 102.652 lei
- Cheltuieli totale
- 86.282 lei
- Profit brut
- 16.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 229.036 lei
- Active circulante
- 29.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.291 lei
- Casa și conturi la bănci
- -129 lei
- Datorii
- 235.173 lei
- Capitaluri
- 23.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.060 lei
- Venituri totale
- 296.925 lei
- Cheltuieli totale
- 178.256 lei
- Profit brut
- 118.669 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.709 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.787 lei
- Active circulante
- 315.719 lei
- Stocuri
- 2.794 lei
- Creanțe
- 152.343 lei
- Casa și conturi la bănci
- 160.582 lei
- Datorii
- 201.557 lei
- Capitaluri
- 115.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.896 lei
- Venituri totale
- 173.996 lei
- Cheltuieli totale
- 135.584 lei
- Profit brut
- 38.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.437 lei
- Active circulante
- 148.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.068 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.946 lei
- Datorii
- 128.831 lei
- Capitaluri
- 21.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.113 lei
- Venituri totale
- 32.113 lei
- Cheltuieli totale
- 41.760 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.647 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.593 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.786 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.211 lei
- Datorii
- 22.743 lei
- Capitaluri
- -13.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.231 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.231 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.231 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 1.471 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.471 lei
- Datorii
- 4.624 lei
- Capitaluri
- -3.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului