ANDREI BULIGA - B.B.D. RECORDS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 30 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ANDREI BULIGA - B.B.D. RECORDS S.R.L.
- CUI
- 42706460
- Nr. înmatriculare
- J12/1819/2020
- EUID
- ROONRC.J12/1819/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- TEILOR, nr. 21B, et. Mansardă, ap. 19, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Contact
- Telefon
- 0728 653 016
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BULIGA ANDREI CORNELIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5920, județul Cluj, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 25.797 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.494 lei | 46.288 lei | — | 150.478 lei | 107.430 lei | 46.528 lei |
| 2024 | 104.597 lei | 48.148 lei | — | 140.166 lei | 2.919 lei | 139.734 lei |
| 2023 | 132.328 lei | 81.437 lei | — | 91.551 lei | 2.448 lei | 91.586 lei |
| 2022 | 37.268 lei | 22.756 lei | — | 26.524 lei | 3.528 lei | 22.996 lei |
| 2021 | 21.595 lei | 3.316 lei | — | 20.131 lei | 13.994 lei | 6.137 lei |
| 2020 | 7.286 lei | 2.621 lei | — | 18.929 lei | 16.108 lei | 2.821 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.494 lei
- Venituri totale
- 135.153 lei
- Cheltuieli totale
- 79.262 lei
- Profit brut
- 55.891 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 101.557 lei
- Active circulante
- 48.921 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.947 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.974 lei
- Datorii
- 107.430 lei
- Capitaluri
- 46.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.597 lei
- Venituri totale
- 105.282 lei
- Cheltuieli totale
- 48.951 lei
- Profit brut
- 56.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.451 lei
- Active circulante
- 128.715 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 121.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.215 lei
- Datorii
- 2.919 lei
- Capitaluri
- 139.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.328 lei
- Venituri totale
- 132.863 lei
- Cheltuieli totale
- 38.161 lei
- Profit brut
- 94.702 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.911 lei
- Active circulante
- 76.640 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.141 lei
- Datorii
- 2.448 lei
- Capitaluri
- 91.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6010 · Activități de difuzare a programelor de radio (CAEN Rev.2)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului