ANDREEA PANAITE NAILS STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 22 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ANDREEA PANAITE NAILS STUDIO S.R.L.
- CUI
- 47218061
- Nr. înmatriculare
- J22/4454/2022
- EUID
- ROONRC.J22/4454/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE IORGA, nr. 55B, bl. R2, sc. B, ap. 1, Parter, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 25 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANAITE ANDREEA ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 8.889 lei | 0 | 5.073 lei | 14.052 lei | -8.979 lei |
| 2023 | 13.011 lei | -15.651 lei | 1 | 3.571 lei | 21.439 lei | -17.868 lei |
| 2022 | 0 lei | -2.417 lei | 0 | 288 lei | 2.505 lei | -2.217 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 12.487 lei
- Cheltuieli totale
- 3.598 lei
- Profit brut
- 8.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5.073 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5.154 lei
- Casa și conturi la bănci
- -81 lei
- Datorii
- 14.052 lei
- Capitaluri
- -8.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.011 lei
- Venituri totale
- 27.524 lei
- Cheltuieli totale
- 43.045 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.521 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.651 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.571 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.571 lei
- Datorii
- 21.439 lei
- Capitaluri
- -17.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.417 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.417 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.417 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 288 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- 2.505 lei
- Capitaluri
- -2.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului