Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ANDRAS UROSURG S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 18 februarie 2019.

Identitate

Denumire legală
ANDRAS UROSURG S.R.L.
CUI
40657205
Nr. înmatriculare
J2019000602127
EUID
ROONRC.J2019000602127
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
18 februarie 2019

Sediu social

Adresă
Cavaleriei, nr. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 18.02.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ANDRAS DAVID — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
423 mii lei02019: 18 mii lei2020: 34 mii lei2021: 13 mii lei2022: 66 mii lei2023: 271 mii lei2024: 282 mii lei2025: 423 mii lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
319 mii lei02019: 15 mii lei2020: 28 mii lei2021: 10 mii lei2022: 56 mii lei2023: 214 mii lei2024: 206 mii lei2025: 319 mii lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 289 din 796 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Cluj, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 13.173 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 50%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025422.685 lei319.070 lei1328.111 lei8.801 lei319.310 lei
2024282.492 lei205.766 lei1212.440 lei6.434 lei206.006 lei
2023271.367 lei214.183 lei1218.829 lei4.406 lei214.423 lei
202266.033 lei56.109 lei184.502 lei28.153 lei56.349 lei
202112.622 lei10.125 lei10.939 lei574 lei10.365 lei
202033.720 lei27.841 lei30.148 lei2.067 lei28.081 lei
201917.629 lei15.028 lei16.031 lei803 lei15.228 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
422.685 lei
Venituri totale
426.432 lei
Cheltuieli totale
94.826 lei
Profit brut
331.606 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
319.070 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
7.327 lei
Active circulante
320.784 lei
Stocuri
Creanțe
213.059 lei
Casa și conturi la bănci
107.725 lei
Datorii
8.801 lei
Capitaluri
319.310 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
282.492 lei
Venituri totale
284.987 lei
Cheltuieli totale
70.842 lei
Profit brut
214.145 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
205.766 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
13.643 lei
Active circulante
198.797 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
198.797 lei
Datorii
6.434 lei
Capitaluri
206.006 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
271.367 lei
Venituri totale
275.360 lei
Cheltuieli totale
58.478 lei
Profit brut
216.882 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
214.183 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
19.960 lei
Active circulante
198.869 lei
Stocuri
Creanțe
131.665 lei
Casa și conturi la bănci
67.204 lei
Datorii
4.406 lei
Capitaluri
214.423 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑