ANDRAS ANIMAL FARM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 1 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ANDRAS ANIMAL FARM SRL
- CUI
- 37129102
- Nr. înmatriculare
- J5/363/2017
- EUID
- ROONRC.J5/363/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- MUNTELE GĂINA, nr. 79, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410518
Contact
- Telefon
- 0259 470 097
- Fax
- 0259 470 096
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU ANDRADA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 97 din 280 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Bihor, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 3.964 din 22.588 în tot județul, și locul 3.557 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.401.530 lei | 29.443 lei | 4 | 3.212.343 lei | 814.016 lei | 1.350.322 lei |
| 2024 | 1.403.581 lei | 47.310 lei | 0 | 4.125.545 lei | 984.105 lei | 1.828.637 lei |
| 2023 | 1.697.180 lei | 320.466 lei | 4 | 5.018.246 lei | 1.524.152 lei | 1.916.492 lei |
| 2022 | 2.266.020 lei | 601.068 lei | 3 | 4.755.254 lei | 1.436.605 lei | 1.596.026 lei |
| 2021 | 904.789 lei | 559.157 lei | 3 | 2.717.068 lei | 1.440.911 lei | 1.276.157 lei |
| 2020 | 1.061.722 lei | 211.495 lei | 3 | 1.897.570 lei | 946.224 lei | 951.346 lei |
| 2019 | 931.319 lei | 194.074 lei | 3 | 1.777.375 lei | 1.529.628 lei | 247.747 lei |
| 2018 | 1.085.599 lei | 400.665 lei | 3 | 1.173.673 lei | 353.601 lei | 820.072 lei |
| 2017 | 662.426 lei | 403.007 lei | 4 | 613.979 lei | 194.572 lei | 419.407 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.401.530 lei
- Venituri totale
- 1.896.804 lei
- Cheltuieli totale
- 1.843.286 lei
- Profit brut
- 53.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.249.198 lei
- Active circulante
- 963.145 lei
- Stocuri
- 556.848 lei
- Creanțe
- 359.576 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.721 lei
- Datorii
- 814.016 lei
- Capitaluri
- 1.350.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 807.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.403.581 lei
- Venituri totale
- 2.148.169 lei
- Cheltuieli totale
- 2.062.438 lei
- Profit brut
- 85.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.310 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.629.064 lei
- Active circulante
- 1.496.481 lei
- Stocuri
- 803.059 lei
- Creanțe
- 653.058 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.364 lei
- Datorii
- 984.105 lei
- Capitaluri
- 1.828.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 807.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.697.180 lei
- Venituri totale
- 2.603.833 lei
- Cheltuieli totale
- 2.266.489 lei
- Profit brut
- 337.344 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 320.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.218.359 lei
- Active circulante
- 1.799.887 lei
- Stocuri
- 1.044.483 lei
- Creanțe
- 625.103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.301 lei
- Datorii
- 1.524.152 lei
- Capitaluri
- 1.916.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 707.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.266.020 lei
- Venituri totale
- 2.085.431 lei
- Cheltuieli totale
- 1.465.083 lei
- Profit brut
- 620.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 601.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.702.876 lei
- Active circulante
- 3.052.378 lei
- Stocuri
- 772.724 lei
- Creanțe
- 1.862.625 lei
- Casa și conturi la bănci
- 417.029 lei
- Datorii
- 1.436.605 lei
- Capitaluri
- 1.596.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 707.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 904.789 lei
- Venituri totale
- 1.584.787 lei
- Cheltuieli totale
- 1.015.633 lei
- Profit brut
- 569.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 559.157 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.213.845 lei
- Active circulante
- 1.503.223 lei
- Stocuri
- 1.003.106 lei
- Creanțe
- 347.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 152.261 lei
- Datorii
- 1.440.911 lei
- Capitaluri
- 1.276.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 707.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.061.722 lei
- Venituri totale
- 1.218.573 lei
- Cheltuieli totale
- 995.998 lei
- Profit brut
- 222.575 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 211.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.364.032 lei
- Active circulante
- 533.538 lei
- Stocuri
- 283.533 lei
- Creanțe
- 156.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.302 lei
- Datorii
- 946.224 lei
- Capitaluri
- 951.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 700.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 931.319 lei
- Venituri totale
- 1.293.843 lei
- Cheltuieli totale
- 1.090.409 lei
- Profit brut
- 203.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 194.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.140.247 lei
- Active circulante
- 637.128 lei
- Stocuri
- 371.477 lei
- Creanțe
- 158.775 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.876 lei
- Datorii
- 1.529.628 lei
- Capitaluri
- 247.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.085.599 lei
- Venituri totale
- 1.142.523 lei
- Cheltuieli totale
- 730.827 lei
- Profit brut
- 411.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 400.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 559.790 lei
- Active circulante
- 613.883 lei
- Stocuri
- 390.637 lei
- Creanțe
- 160.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.060 lei
- Datorii
- 353.601 lei
- Capitaluri
- 820.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 16.400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 662.426 lei
- Venituri totale
- 845.618 lei
- Cheltuieli totale
- 436.764 lei
- Profit brut
- 408.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 403.007 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 230.945 lei
- Active circulante
- 383.034 lei
- Stocuri
- 227.971 lei
- Creanțe
- 24.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.690 lei
- Datorii
- 194.572 lei
- Capitaluri
- 419.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 16.400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului