ANDRA PANCU MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 22 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ANDRA PANCU MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 47357299
- Nr. înmatriculare
- J2022024895402
- EUID
- ROONRC.J2022024895402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- SG. MAJ. THEODOR BUZOIU, nr. 15, et. 5, ap. 12, CAMERA NR.1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20317
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANCU ANDRA-FLORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 103 din 503 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, municipiul București, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 53.839 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359.570 lei | 112.750 lei | — | 294.978 lei | 182.028 lei | 112.950 lei |
| 2024 | 299.222 lei | 148.602 lei | 1 | 176.151 lei | 31.009 lei | 145.142 lei |
| 2023 | 271.873 lei | 16.941 lei | 1 | 118.134 lei | 100.993 lei | 17.141 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 359.570 lei
- Venituri totale
- 359.570 lei
- Cheltuieli totale
- 228.344 lei
- Profit brut
- 131.226 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 112.750 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 294.978 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 231.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.028 lei
- Datorii
- 182.028 lei
- Capitaluri
- 112.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.222 lei
- Venituri totale
- 299.223 lei
- Cheltuieli totale
- 147.017 lei
- Profit brut
- 152.206 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 148.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 176.151 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 129.492 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.659 lei
- Datorii
- 31.009 lei
- Capitaluri
- 145.142 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 271.873 lei
- Venituri totale
- 271.873 lei
- Cheltuieli totale
- 252.171 lei
- Profit brut
- 19.702 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 118.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.649 lei
- Datorii
- 100.993 lei
- Capitaluri
- 17.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 14 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2023–2026) · valoare însumată de cel mult 908 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov4 atribuiri · cel mult 432 mii lei
- Centrul Cultural Buftea7 atribuiri · cel mult 414 mii lei
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANUo atribuire · cel mult 35 mii lei
- COMUNA CHIAJNAo atribuire · cel mult 14 mii lei
- CENTRUL CULTURAL PITESTIo atribuire · cel mult 13 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Ziua Internationala a copilului- 1 Iunie
165.270 lei · Centrul Cultural Buftea · CPV 92331210-5 Servicii de animatie pentru copii (Rev.2)
- Cumpărare directă
SPECTACOL TEATRU MUZICAL
13.500 lei · COMUNA CHIAJNA · CPV 92312000-1 Servicii artistice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Spectacol Amna
13.250 lei · CENTRUL CULTURAL PITESTI · CPV 92312000-1 Servicii artistice (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Sonorizare-video
53.270 lei · Centrul Cultural Buftea · CPV 92370000-5 Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII FILMARE
6.500 lei · Centrul Cultural Buftea · CPV 92111250-9 Productie de filme de informare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 noiembrie 2023 și 27 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului