ANDRA M.BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 28 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ANDRA M.BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 47725820
- Nr. înmatriculare
- J2023000221062
- EUID
- ROONRC.J2023000221062
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Remus Cristian Bucur, nr. 12A, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420098
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CORDOVAN ADRIANA — administrator
- CORDOVAN ANDRA MARIA — administrator
- CORDOVAN SILVIU-SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 59 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4776, județul Bistrița-Năsăud, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 5.200 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.266 lei | 11.897 lei | 1 | 22.424 lei | 5.149 lei | 17.909 lei |
| 2024 | 123.827 lei | -12.990 lei | 1 | 18.008 lei | 11.996 lei | 6.012 lei |
| 2023 | 157.342 lei | 18.802 lei | 1 | 21.950 lei | 2.948 lei | 19.002 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.266 lei
- Venituri totale
- 162.268 lei
- Cheltuieli totale
- 148.783 lei
- Profit brut
- 13.485 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.897 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.424 lei
- Stocuri
- 11.653 lei
- Creanțe
- 5.977 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.794 lei
- Datorii
- 5.149 lei
- Capitaluri
- 17.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.827 lei
- Venituri totale
- 136.992 lei
- Cheltuieli totale
- 148.744 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.752 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.990 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.008 lei
- Stocuri
- 13.235 lei
- Creanțe
- 3.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 893 lei
- Datorii
- 11.996 lei
- Capitaluri
- 6.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.342 lei
- Venituri totale
- 171.151 lei
- Cheltuieli totale
- 151.437 lei
- Profit brut
- 19.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.950 lei
- Stocuri
- 15.115 lei
- Creanțe
- 3.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.955 lei
- Datorii
- 2.948 lei
- Capitaluri
- 19.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9640 · Activități de intermediere pentru servicii personale (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului