ANDGAB MONTAJE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Popești, Comuna Brazi, înmatriculată la 19 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ANDGAB MONTAJE S.R.L.
- CUI
- 41660721
- Nr. înmatriculare
- J29/2815/2019
- EUID
- ROONRC.J29/2815/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- NUCULUI, nr. 20, camera 1, Sat Popești, Comuna Brazi, Prahova
- Localitate
- Sat Popești, Comuna Brazi, Prahova
- Cod poștal
- 107087
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 21 nov)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FILIP ANDREI GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -13.343 lei | — | 658.120 lei | 77.477 lei | 580.643 lei |
| 2024 | — | -348.816 lei | 1 | 794.563 lei | 292.336 lei | 502.227 lei |
| 2023 | 2.157.267 lei | 861.673 lei | 17 | 1.397.660 lei | 535.747 lei | 861.913 lei |
| 2022 | 2.198.922 lei | 760.650 lei | 22 | 1.597.048 lei | 605.187 lei | 991.861 lei |
| 2021 | 1.977.465 lei | 822.445 lei | 18 | 1.127.668 lei | 304.983 lei | 822.685 lei |
| 2020 | 499.766 lei | 187.965 lei | 6 | 304.117 lei | 104.073 lei | 200.044 lei |
| 2019 | 32.435 lei | 11.879 lei | — | 18.052 lei | 5.973 lei | 12.079 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 826 lei
- Cheltuieli totale
- 14.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.343 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.343 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 658.120 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 658.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100 lei
- Datorii
- 77.477 lei
- Capitaluri
- 580.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 33.071 lei
- Cheltuieli totale
- 381.887 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 348.816 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 348.816 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 794.563 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 794.563 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 292.336 lei
- Capitaluri
- 502.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.157.267 lei
- Venituri totale
- 2.161.522 lei
- Cheltuieli totale
- 1.278.687 lei
- Profit brut
- 882.835 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 861.673 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 260.736 lei
- Active circulante
- 1.136.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.070.838 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.086 lei
- Datorii
- 535.747 lei
- Capitaluri
- 861.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.198.922 lei
- Venituri totale
- 2.199.050 lei
- Cheltuieli totale
- 1.419.708 lei
- Profit brut
- 779.342 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 760.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.929 lei
- Active circulante
- 1.421.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 302.125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.118.994 lei
- Datorii
- 605.187 lei
- Capitaluri
- 991.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.977.465 lei
- Venituri totale
- 1.979.986 lei
- Cheltuieli totale
- 1.139.094 lei
- Profit brut
- 840.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 822.445 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70.087 lei
- Active circulante
- 1.057.581 lei
- Stocuri
- 4.802 lei
- Creanțe
- 238.791 lei
- Casa și conturi la bănci
- 813.988 lei
- Datorii
- 304.983 lei
- Capitaluri
- 822.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 499.766 lei
- Venituri totale
- 499.766 lei
- Cheltuieli totale
- 306.303 lei
- Profit brut
- 193.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 187.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.094 lei
- Active circulante
- 279.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 239.836 lei
- Datorii
- 104.073 lei
- Capitaluri
- 200.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.435 lei
- Venituri totale
- 32.435 lei
- Cheltuieli totale
- 19.583 lei
- Profit brut
- 12.852 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.052 lei
- Stocuri
- 33 lei
- Creanțe
- 5.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.975 lei
- Datorii
- 5.973 lei
- Capitaluri
- 12.079 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului